Breaking News

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଶିଖୟତ୍ରୀ ଙ୍କ ଆକର୍ଷିତ ଶରୀର ! ସ୍କୁଲ ରୁବହିଷ୍କାର ହେବାକୁ ପଡିଲା

ପାକିସ୍ତାନ। ସାଲୱାର-କାମିଜରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଫଟୋ ନିକଟରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ସହ ସେ ଆସିଆ ଜୁବାଇର ନାମକ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଶିଖୟତ୍ରୀ ବୋଲି କହିଥିଲେ।
ଫେସବୁକରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ କ୍ୟାପସନ୍ ଅଛି, “ପାକିସ୍ତାନର ଲାହୋରରେ ସେକ୍ସି ଫିଗର ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକ ନିଲମ୍ବିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ଏହି ଦାବି ମିଥ୍ୟା ଅଟେ। ଫଟୋରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ମହିଳା ଜଣେ ଭାରତୀୟ ମଡେଲ | ଏତଦ୍‌ବ୍ୟତୀତ, ପାକିସ୍ତାନର ବିଶ୍ୱସ୍ତ ସୂତ୍ରରୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିନାହିଁ।


ଏହି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ଯେତେବେଳେ “ଏସିଆ ଜୁବାଇର” ଦ୍ୱାରା ଏକ ଟୁଇଟ୍ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିଥିଲା –
“ତେଣୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ମୁଁ ମୋ ସ୍କୁଲ ପ୍ରଶାସନ ତରଫରୁ ଏକ ଟର୍ମିନେସନ୍ ଚିଠି ପାଇଛି ଯେ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଶ୍ରେଣୀ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ମୋ ଶରୀର ଅତ୍ୟନ୍ତ ‘ଫିଟ୍’ ବା ‘ସମ୍ବେଦନଶୀଳ’ ଅଟେ। ସେ ମୋ ଠାରୁ ଆଉ କଣ ଚାହୁଁଥିଲେ କି? #TooSexyToWorkSoFired”-

ଏକ ଓଲଟା ପ୍ରତିଛବି ସନ୍ଧାନ ବ୍ୟବହାର କରି, ଆମେ ଜାଣିଲୁ ଯେ ଭାଇରାଲ୍ ଚିତ୍ର ଅଗଷ୍ଟ ୧୭ ରେ “ରିପବ୍ଲିକ୍ ଅଫ୍ ବଜ୍” ନାମକ ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିଲା, ସେହି ସମାନ ଦାବି ଉପରେ ଏକ ଆର୍ଟିକିଲ୍ |


“ତାଙ୍କ ନାମ ଆସିଆ ଜୁବାଇର। ସେ ଦୁଇ ସନ୍ତାନର ମା, ୩୦ ବର୍ଷର ବିବାହିତ ମହିଳା ଏବଂ ଗତ ୧୨ ବର୍ଷ ଧରି ଶିକ୍ଷକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଆସୁଛନ୍ତି। ୧୧ ଅଗଷ୍ଟ ୨୦୨୦ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସେ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ସେକ୍ସି ହେତୁ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବରଖାସ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। “ଏହା ଜଣାପଡିଲା ଯେ ପାକିସ୍ତାନରୁ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିବା କୌଣସି ବିଶ୍ୱସନୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆମେ ପାଇଲୁ ନାହିଁ।


ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଆଉ ଏକ ସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଭାଇରାଲ ଚିତ୍ର ଜୋୟା ଶେଖ ନାମକ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ମଡେଲର। ଆମେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ୧୪ ଫେବୃଆରୀରେ ଜୋୟା ଶେଖଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଏକ ଫଟୋ ଅପଲୋଡ୍ ହୋଇଛି |


ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପ୍ରୋଫାଇଲରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରି, ଫ୍ୟାଶନ ବ୍ଲଗର୍ ଏବଂ ମଡେଲ୍ | ଏହା ପ୍ରମାଣ କରେ ଯେ ଭାଇରାଲ୍ ପ୍ରତିଛବିରେ ଥିବା ମହିଳା ଜଣେ ଆସିଆ ଜୁବାଇର ନୁହଁନ୍ତି | ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଆମେ ଏକ ଆସିଆ ଜୁବାଇରର ଏକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲ୍ ପାଇଲୁ ଯାହା ଜୁନ୍ ମାସରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏଥିରେ କେବଳ କିଛି ଟ୍ୱିଟ୍ ଥିଲା |
ତେଣୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଲାହୋରର ଏକ ସ୍କୁଲ ତାଙ୍କ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଥିବାରୁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ମଡେଲର ଚିତ୍ର ମିଥ୍ୟା ଦାବିରେ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥିଲା। ଅଧିକନ୍ତୁ, ଲାହୋରରୁ କୌଣସି ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଉତ୍ସ ରିପୋର୍ଟ କରି ନାହିଁ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବିବାହର ତିନି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବରକନ୍ୟାଙ୍କୁ ଶୌଚାଳୟ ଯିବା ମନା !! କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଲୋକମାନେ ବସବାସ କରନ୍ତି। ସମସ୍ତଙ୍କ ଜାତି, ଧର୍ମ, ଭାଷା, ବେଶ ପୋଷାକ ଓ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଆଦି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *