Breaking News

ମାଡି ଆସୁଚି ବାତ୍ୟା !! ସତର୍କ ସୂଚନା ଦେଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ତ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଦେଶକୁ ବାତ୍ୟା ର ଆଶଙ୍କା କେତେ ଯେ ରହିଛି। ପ୍ରତିବର୍ଷ କିଛି ନା କିଛି ପ୍ରାକୃତିକ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ହେବା ଟା ନିଶ୍ଚୟ। ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ହୋଇଥିବା ଫନି ର ଭୟଙ୍କର ରୂପ ଆଜିଯାଏଁ ବି ମନରୁ ଯାଇନି।ଫନି ରେ ହେଇଥିବା ସବୁ କ୍ଷତି ର ପୁରଣ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବି ହେଇପାରିନାହିଁ। କୋରନା ର ଏହି ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଫଣି ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା। କଥାରେ ନାହିଁ ବୋଝ ଉପରେ ଲଲିତା ବିଡା।

ହଁ ଆଜ୍ଞା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମ ପେଜ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା। ଗ୍ଲୋବାଲ ଫୋରକାଷ୍ଟ ସିଷ୍ଟମ ମଡେଲ ର ଆକଳନ ଅନୁସାରେ 10 ତାରିଖ ବେଳକୁ ବଙ୍ଗୋପସାଗର ରେ ଏକ ଘୁର୍ଣ୍ଣି ବଳୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏବଂ 12 ତାରିଖ ବେଳକୁ ଏହା ଲଘୁଚାପ ର ରୂପନେବା ର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି।ଫୁଣି ସୂଚନା ଆସୁଛି 13 ତାରିଖ ବେଳକୁ ଏହି ଲଘୁଚାପ ବାତ୍ୟା ର ରୂପ ଧାରଣ କରିବ । ଓଡିଶା ଏବଂ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପଡିବା ଆଶଙ୍କା ରହୁଚି।

ଏ ନେଇ ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କିଛିବି ଆକଳନ କରିପାରିନାହିଁ। ଗତ ବର୍ଷ ମେ ମାସ ଦ୍ୱିତୀୟ ସପ୍ତାହରେ ଦକ୍ଷିଣ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା। ଯାହାକି ଅଠର ତାରିଖରେ ବାତ୍ୟା ର ରୂପ ନେଇଥିଲା। ଯଦିଓ ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ତରଫରୁ କିଛି ସଠିକି ସୂଚନା ଆସିନାହିଁ ।ତଥାପି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବା ପାଇଁ ପଡିବ। କାରଣ ସତ ପ୍ରତିଶତ ଚାନ୍ସ ରହିଛି ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ପରି ଏ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ମେ ମାସରେ ଦାନା ବାନ୍ଧି ପାରେ ଲଘୁଚାପ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *