Breaking News

ମାଡି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ! ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଳା କୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଦେଲା ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ

ଆଜ୍ଞା ହଁ , ପୁଣି ମଡିଆସୁଛି ଚଳିତ ବର୍ଷ ର ପ୍ରଥମ ଦୀପରେସନ | ତେବେ ଆସିବକି ବଡ ବାତ୍ୟା ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ପାଣିପାଗର ରିପୋର୍ଟ | ତେବେ ଚଳିତ ବର୍ଷରେ ବଂଗୋପ ସାଗର ସାଗର ରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଲଘୁଚାପ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୀପରେସସିୟନ ରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇ ଯାଇଛି |

ତେବେ ଆସନ୍ତା କଲି ସୁଧା ଏହା ଡିପ ଡିପରେସନ ରେ ପରିଣତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଥିବାର ଭାରତୀୟ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ଓଡିଶା ଉପରେ ଏହାର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ |

ଏହା ଆସନ୍ତା ବାରଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହା ଡିପ ଦୀପରେସନ ରେ ପରିଣତ ହୋଇ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ ଦିଗରେ ଗତି କରିବ | ଏହା ମିଆଁମାର ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବା ରା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | ତେବେ ଏହା ବାତ୍ୟା ରୂପ ନେବା ସମ୍ଭାବନା କମ ବୋଲି ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ କହିଛି | ତେବେ ଏହା ଡିପରେସନ ପୋର୍ଟ ଲେୟାର ଠାରୁ ୪୧୦ କିଲୋମିଟର ଉତ୍ତରପୂର୍ବ ରେ ରହିଥିଲା | ଏହାର ପ୍ରଭାବରେ ଆଣ୍ଡାମନ ନିକୋବର ଦୀପପୁଞ୍ଜରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭାରତ ସରକାରଙ୍କର E-Shram Card ରେ ଦ୍ଵାରା ମିଳୁଛି ଅନେକ ସୁବିଧା ଓ ଟଙ୍କା !, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପାଇବେ ଏହି କାର୍ଡ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଲେବର କାର୍ଡ ରେ ହିତାଧିକାରୀ କଣ କଣ ସୁବିଧା ପାଇପାରୁଛି , …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *