Breaking News

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏହି କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ପାଗଳ ଭାବରେ ପ୍ରେ -ମ କରୁଥିଲେ, ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଛରେ ପଡିଥିଲେ |

ଜଣେ କ୍ରିକେଟର ଏବଂ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେ-ମ ହେବା ବଡ କଥା ନୁହେଁ, ଅନେକ କ୍ରିକେଟର ଏପରିକି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ କେତେ ବିବାହ ବି କରିଥିଲେ, ତଥାପି ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା-ବିରାଟ କୋହଲି, ସାଗାରିକା ଘାଟେ – ଜହିର ଖାନ, ହାଜେଲ କିଚ – ଯୁବରାଜ ସିଂ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ପରି ଅନେକ ଦମ୍ପତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ। ଅନ୍ୟ ପଟେ, କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଆଗକୁ ବଢି ପାରିଲା ନାହିଁ | କିଛି ଏକପାଖିଆ ଇଚ୍ଛା ସମୟ ସହିତ ମନରେ ପୋତି ହୋଇ ରହିଲା |

ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କ ନାମ, ଯିଏ ତାଙ୍କ ମନରେ ଜଣେ କ୍ରିକେଟର ଚାହୁଁଥିଲେ, ସେ କ୍ରିକେଟର ମାଧୁରୀଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନରେ ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିଲେ। ତେବେ, ଏଠାରେ ଆମେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯାହାକୁ ମାଧୁରୀ ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଚାହୁଁଥିଲେ। ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମାଧୁରୀ ନିଜେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେ ସେ କ୍ରିକେଟର ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କର ଚାହୁଁଥିଲେ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆସୁଥିଲେ।

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ମାଧୁରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ବିଷୟରେ ପାଗଳ ଏବଂ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ହାଣ୍ଡସୋମ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମାଧୁରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଗାଭାସ୍କର ମଧ୍ୟ ମୋ ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଦୌଡୁଥିଲି, ଯଦିଓ ଗାଭାସ୍କର ସେଠାରେ ବହୁତ ଅସମର୍ଥ ଥିଲେ, ଏବଂ ସେ ଲିଟିଲ୍ ମାଷ୍ଟର ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ଏବଂ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦୁନିଆରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ନାମ ଥିବାବେଳେ ମାଧୁରୀ ମଧ୍ୟ ୧୮ ବର୍ଷର ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ |

ବ୍ୟାଖ୍ୟା କର ଯେ ଯେଉଁ ବୟସରେ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ୍ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ ୨୫ ବର୍ଷ, ଏବଂ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ବୟସ ୪୩ ଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବଧାନ ୧୮ ବର୍ଷ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ପରିବାର ସମାଧାନ ହୋଇଥିଲେ। କ୍ରିକେଟ୍ ରୁ ଅବସର ନେଇଥିଲେ, ଯଦିଓ ଗାଭାସ୍କର ଜଣେ ନିଜର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସରଳ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ତେବେ, ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ, ମାଧୁରୀ ତାଙ୍କର ଅତୀତ ପ୍ରେମ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଲେ | ୨୦୧୮ ରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍ ସମୟରେ ଦୁହେଁ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲେ | ଏହି ମିଟିଂର ଫଟୋ ଉଭୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ମାଧୁରୀ ତାଙ୍କ ଏନଆରଆଇ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି | ଗାଭାସ୍କର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *