Breaking News

ମହିଳା ସୈନିକ ଏବଂ କନଷ୍ଟେବଳ ଲିଭ-ଇନ ରେ ରହୁଥିଲେ, ଗୋଟିଏ ଛୋଟକଥା ପାଇଁ ସବୁ ସୀମା ଟପିଗଲେ !

ପ୍ରେମ କରିବା ଭଲ କଥା | ଏହାର ଅନେକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିଗ ରହିଛି | କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଏହି ପ୍ରେମ ଏମିତି ହେଇଯାଏ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାବିବା ଏବଂ ହରାଇବା ଶକ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ | ସେ କ୍ରୋଧରେ ନିଜ ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଯାଏ | ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ସୈନିକ ଏବଂ ପୁରୁଷ ପୋଲିସ୍ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ସମାପ୍ତ |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ସମଗ୍ର ବିଷୟ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଅମରୋହା ଗଜ୍ରାଉଲା ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ୍ ଅଞ୍ଚଳର | ସାଇଦାଙ୍ଗାଲି ପୋଲିସର PRV ଟିମରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କନଷ୍ଟେବଳ ମନୋଜ କୁମାର ଗଜରାଉଲା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜଣେ କନଷ୍ଟେବଳ ମେଘା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ | ଦୁହେଁ ଅବନ୍ତିକା ନାଗାରର ଏକ ଭଡା ଘରେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ।

ସିପାହୀ ମନୋଜ କୁମାରଙ୍କୁ ଡାଏଲ୍ 112 ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି | ଦିନେ ସେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ (ମହିଳ ସୈନିକ ମେଘା) ଙ୍କ ସହ ଏକ ଛୋଟ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ | ମନୋଜ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ସେ ମେଘାଙ୍କ ସିନେମାଟୋଗ୍ରାଫିରେ ସୁଟ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ହ  -ତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ସେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସହକର୍ମୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇଥିଲେ।

ମନୋଜ ଜୀବନ ଓ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ କରୁଥିବାବେଳେ ମେଘା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ଯୋଗୁଁ ପୋଲିସ ମନୋଜଙ୍କ ପିସ୍ତଲ ନେଇଛି। ତଦନ୍ତ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଫୋରେନସିକ୍ ବିଭାଗକୁ ପଠାଯାଇଛି। ଆମ୍ରୋହାଙ୍କ ଏସପି ସୁନୀତି ମଧ୍ୟ ମେଘାଙ୍କ କୋଠରୀକୁ ଯାଇ ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଥିଲେ।

ଏସପି ସୁନୀତିଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ମନୋଜ ଏବଂ ମେଘା 2018 ବ୍ୟାଚର ସୈନିକ ଅଟନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସଂଘର୍ଷ ଏବଂ ରକ୍ତପାତ ପଛରେ ପୋଲିସ ଗଭୀର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଏଥିସହିତ ମେଘାଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପଠାଯିବ। ଜଣେ ମହିଳା ସୈନିକଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଦୁଃଖ ଲାଗିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯିଏ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଶୁଣିଲେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ସମସ୍ତେ କହିଥିଲେ ଯେ ଅନ୍ୟକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ଜଣେ ସିପାହୀ କିପରି ନିଜ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ହ – ତ୍ୟା କରିପାରିବ? ଏହି ଘଟଣାରୁ ଗୋଟିଏ କଥା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି ଯେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ, ଆମେ ଏତେ ପରିମାଣରେ ଭାସିଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯେ ଆମେ ନିଜେ କିମ୍ବା ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନକୁ ଶେଷ କରିଥାଉ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଅଛି | ତେଣୁ ଏହାକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବା ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଏଣିକି ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଏଟିଏମ୍ ରୁ ଟଙ୍କା ଉଠାଇଲେ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କୁ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଫାଇନ

ଭାରତୀୟ ରିଜର୍ଭ ବ୍ୟାଙ୍କର ବଡ଼ ନିଷ୍ପତି। ବ୍ୟାଙ୍କ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଖବର। ଏଣିକି ଏଟିଏମ୍ ରୁ ଟଙ୍କା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *