Breaking News

କିଏ ଥିଲା ‘କୋଇ ମିଲ୍ ଗୟା’ ର ଯାଦୁ ଆଉ ଏବେ ସିଏ କୁଆଡେ ଗଲା ?

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର “କୋଇ ମିଲ୍ ଗୟା” ରେ ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନ୍ ଏବଂ ପ୍ରୀତି ଜିଣ୍ଟା ପରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଫିଲ୍ମରେ ଯାଦୁ କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଯାଦୁ ର ଭୂମିକା ଅଭିନେତା ଇନ୍ଦ୍ରଭଦନ ପୁରୋହିତ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଦୁଖଃଦ ବିଷୟ ଇନ୍ଦ୍ରଭଦନଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା 28 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2014 ରେ ସେ ହିନ୍ଦୀ ଗୁଜରାଟୀ ଏବଂ ମରାଠୀ ସହିତ 30 ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ |

ଏହା ସହିତ ସେ ହଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଲର୍ଡ ଅଫ୍ ଦି ରିଙ୍ଗସ୍ – ଦି ଫେଲୋସିପ୍ ଅଫ୍ ଦି ରିଙ୍ଗ୍’ର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି ସେ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ପରଦାରେ ଏକ ଚରିତ୍ରର ଦେହର ଦୁଇଗୁଣ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ସେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଅନେକ ଟିଭି ଶୋ ’ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି |

ସେ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ଟିଭି ଶୋ ‘ବାଲଭେର’ରେ’ ଦୁବା ଦୁବା ‘ନାମକ ଏକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ‘ କୋଇ ମିଲ୍ ଗୟା ‘ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ରୋଶନ ଏବଂ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ପିତା ଯାଦୁ ଚରିତ୍ରକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ଜନସାଧାରଣ ଏହି କାରଣରୁ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବାର ବହୁ ବର୍ଷ ପରେ ଲୋକମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ଯାଦୁକର ଭୂମିକା ଇନ୍ଦ୍ରଭଦନ ପୁରୋହିତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

About odisha news

Check Also

ସରକାର କଲେ ବଡ଼ ଘୋଷଣା ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଦମନ ଫିଲ୍ମ ସରକାର ଦେବେ ପଇସା ଦେଖନ୍ତୁ ଏହାକୁ ସୁଣିଲାରେ Babushan କେତେ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ଦିନ କୁ ଦିନ ବଢି ଚାଲିଛି ଦମନ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦମନ ର …

Leave a Reply

Your email address will not be published.