Breaking News

ଆସିଲା ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ଖବର ଖୁବଶୀଘ୍ର ଅନୁଭବ କରିବେ କ୍ରିକେଟ ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଏପଟେ ରାଜନୀତି ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମାରିଲେ ବର୍ଷା

ହଁ ବନ୍ଧୁ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉଲିଉଦ୍ ର ସୁପର ଷ୍ଟାର୍ ବିଜେଡ଼ି ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ । ତେବେ ଗତକାଲି ଅନୁଭାବ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ସିଏ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।ଏପଟେ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟୁଡିଓ ର ପୁନଃ ବିକାଶ ପାଇଁ ଭିତ୍ତି ପ୍ରସ୍ତର ରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସେଥିରେ ମଧ୍ୟ ଆମର ପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।

ବର୍ଷା ଙ୍କ ର ସେହି ସମାହାର କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯାଇଥିଲା ସେଥିରେ ବର୍ଷା ଯୋଗ ଦେବା ସହ ଉଲିଉଡ୍ ର ଅଭିନେତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଓ ଅନେକ ବିଜେଡ଼ି ନେତା ମାନେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ।ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ , ଅନୁ ଚୌଧୁରୀ, ଆକାଶ, ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର ,ଉତ୍ତମ ମହାନ୍ତି , ଶ୍ରୀତମ ଦାସ ଏହି ଭଳି ବଡ଼ ବଡ଼ କଳାକାର ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଓ ସମସ୍ତ ବିଜେଡ଼ି ନେତା ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ ।ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଜଣା ପଡ଼ିଛି ଯେ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଆଗକୁ ରାଜନୀତି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ଯେ ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ବିଜେଡ଼ି ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଅନୁଭବ ଙ୍କ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ବା ଘରୋଇ କଲୋହଲ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ବିଜେଡ଼ି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମ କୁ ଡକାଯାଉନି କିନ୍ତୁ ସବୁଠି ବର୍ଷା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହୁଛନ୍ତି । ଅନୁଭବ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳୁଥିବା ର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *