Breaking News

କରୋନା କାଳରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଇପିଏଲ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ || ଚିନ୍ତାରେ ସରକାର !

କରୋନା କାଳରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଆଇପିଏଲ ଟୂରନାମେଣ୍ଟ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ପୁଣି ଦେଶରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଗଲାଣି ଆଇପିଏଲ | ତେବେ ଏହା ଖେଳାଳି ଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଠୀ କରିଥିଲା | ହେଲେ ଏହି ପୂର୍ବରୁ ବିସିସିଆଇ ଆଇପିଏଲ ପାଇଁ କୋବିଦ ନିୟମ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ବିନା ଦର୍ଶକ ରେ ଏଥର ଆଇପିଏଲ ଖେଳ ହେଉଥିବା ବେଳେ ବାୟୋ ବବଲ ପରିବେଶରେ ରହିବେ ଖେଳାଳି | ତେବେ କଣ ଏହି ବାୟୋ ବବଲ ପରିବେଶ ??? ଆଉ ଖେଳାଳି ଏଥିରେ କିଭଳି ରହିବେ ??? ତେବେ ବାୟୋ ବବଲ ଏଥର ନୂଆ ନୁହେଁ ଗତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଏହା ଚର୍ଚାରେ ଥିଲା |

ତେବେ ବାୟୋ ବବଲ କୁ ଇକୋ ବବଲ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥାଏ | ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକପ୍ରକାରର ସୁରକ୍ଷିତ ପରିବେଶ ଅଟେ | ତେବେ ଆଇପିଏଲ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଖେଳେଳି ଏବଂ ଗ୍ରାଉନ୍ଡ ସ୍ଟାଫ ଏହି ପରିବେଶ ମଧ୍ୟରେ ରହିବେ | ଏହାକୁ କଲ୍ପନା କାଲେ ଜଣାଯାଏ ଯେ ଏମିତି ଏକ ଦୁନିଆ ତିଆରି କରାଯିବ | ଯେମିତିକି ଆପଣ ବାହାର ପୁରା ଦୁନିଆ ରୁ ବିଛିନ୍ନ ହୋଇ ରହିପାରିବେ | ତେବେ ବୟୋବବଲ କୁଆରେଣ୍ଟିନ ଭଳି ହେଲେ ଏଥିରେ ନିୟମ ସମ୍ପୂର୍ଣ କଡାକଡି | ଏହି ପରିବେଶ ହୋଟେଲ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଷ୍ଟାଡିୟମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥାଏ | ଆଉ ଆଇପିଏଲ ସଦସ୍ୟ ଏହା ଭିତରେ ରହିଥାନ୍ତି |

ତେବେ ଏହି ବୟୋବବଲ ମଧ୍ୟ କୁ ଆସିବା ପୂର୍ବ ରୁ ସ୍ଟାଫ ଙ୍କର ତିନି ରୁ ଚାରି ଥର କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଯାଇଥାଏ | ଏହା ପରେ ସେମାନେ କୁଆରେଣ୍ଟିନ ରେ ରହିଥାନ୍ତି | ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବାୟୋ ବବଲ ପରିବେଶରେ ସାମିଲ କରାଯାଇଥାଏ | ଆଉ ଏହି ପରିବେଶରେ ରହିବା ପରେ ସେମାନେ ନିଜର ସାଙ୍ଗ ସାଥି ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେନି | କେବଳ ଏହି ପରିବେଶ ରେ ଥିବା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା କରି ପାରିବେ | ତେବେ ଏଥିରେ ଖେଳାଳି କମିଟେଟର ଅଲଗା ଅଲଗା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ବାୟୋବବଲ ପରିବେଶ ତିଆରି କରାଯାଇଥାଏ | ତେବେ ଟୂରନାମେଣ୍ଟ ଶେଷ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କହରୀକୁ ଏହି ପରିବେଶ ବାହାରକୁ ଛଡାଯାଇନଥାଏ |

ତେବେ ଯଦି କେହି ବି ଏହି ନିୟମ କୁ ଭଙ୍ଗ କରିଥାଏ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଇପିଏଲ କୋଡ ଅଫ କନଡକ୍ଟ ଦ୍ଵାରା ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଥାଏ |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ମାଡି ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ବାତ୍ୟା, ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି କରିଲା ପ୍ରଶାସନ, ପବନର ବେଗ ୨୦୦ କିମି

ଉତ୍ତର ଫିଲଫାଇନ୍ସ ରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଫଳ କରିଛି ସୁପର ଟାଇଫନ ଚାଣ୍ଠୁ ଓ ଏହି ଟାଇଫାନ ଟି ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଳ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *