Breaking News

କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି କି ? ଏହି ସବୁ କଥା କୁ ମନେ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଶୀଘ୍ର ଭାଙ୍ଗିପାରେ

ଆଜିକାଲି ସମସ୍ତେ ସାଥୀ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତାଙ୍କ ବିନା ଜୀବନ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ | ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ, ଛୋଟ ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଅଟେ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ମଜବୁତ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଜିନିଷ କରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରେ ସମ୍ପର୍କରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି | ସଂପର୍କରେ ଏହି ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ମନେରଖନ୍ତୁ…।

– ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଶୋଇବା ଘରକୁ କୌଣସି ଅଫିସ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଣନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତାର ସମ୍ଭାବନା ବଢାଇଥାଏ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଫିସ୍ ରେ ନିଜେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

– ତୁମର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଲଗା ଏବଂ ଆପଣ ଦୁହେଁ ସବୁବେଳେ ରାତିରେ ଏକାଠି ଶୋଇବେ ଏବଂ ସମାନ ଶଯ୍ୟାରେ ଶୋଇବେ, ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ମଜବୁତ ହେବ |

ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଜ ଦିନର କିଛି ଜିନିଷକୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ |

– ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀକୁ ସମୟ ନ ଦିଅ, ତେବେ ତୁମର ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ, ତା’ହେଲେ ତୁମର ସାଥୀକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ଦିଅ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ମୁଣ୍ଡରେ ବାଳ ପାଚିଲେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ,ତୁରନ୍ତ ମିଳିବ ଫାଇଦା

ଆଜି କାଲି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଶ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ପାଲଟିଛି। ଏହି ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *