Breaking News

ଯୁବତୀଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଜିଦ୍ ସେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ, ତେବେ ସେ ଏମିତି କହିବା ପଛରେ କାରଣ ହେଲା॥

ବିଧାୟକ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଗପୁଥିଲେ, ଯାହା ଏବେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବହୁତ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ମାମଲା ଟି ଏବେ ଯାଇ ଥାନା ରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ବିଧାୟକଙ୍କ 7 ରୁ 8 ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଥିଲା ହାଇ ପ୍ରୋଫାଇଲ ଡ୍ରାମା । ବିଧାୟକ ମଧ୍ୟ ନିଜର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଥାନା ରେ ଆଗୁଆ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ । ପାଲହଡା ର ବିଜେଡି ବିଧାୟାକ ମୁକେଶ କୁମାର ପାଲ ଏହି ଘଟଣା କୁ ନେଇ ଥାନା ରେ ଏତଲା ଦେବା ନିଜର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଆଇନଗତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

ବିଧାୟକ ଏହି କଥା ନିଜେ ସ୍ଵୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କର ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପଡିଥିଲା ଏବଂ ସେ ଯୁବତୀଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିଥିଲେ । ଯେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତାନ୍ତର ହୋଇଥିଲା ସେହି ସମୟରେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଯାଇ ବିଧାୟକଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ସେଠାରେ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଠାରେ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି ଯୁବତୀ ଓ ବିଧାୟକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଉଁ କଥା ଓ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ସେମାନଙ୍କ ର ମନ ମାଳିନ୍ୟ ହେଲା ? କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ବିଧାୟକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଏକ ପଟେ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବିଧାୟକଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ଯାଇ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ଜିଦ କରି ସେଠାରେ ବସିଥିଲେ ।

ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହିବା ସହିତ, ସେ ଆଇନ ର ଛାତ୍ରୀ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିଧାୟକ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରିବା ପରେ, ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କର ନିଜ ଗ୍ରାମ କୁ ଫେରି ଯାଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣା ଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇ ଘୂରି ବୁଲୁଛି । ତେବେ କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଜିଦ ଧରି ବସିଛନ୍ତି, ଏହି କାରଣ ଟି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ନମାନି ଖସି ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ, ପୋଲିସ ଦେଲା ପାହାରେ ଆଉ ତାପରେ…. ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେ ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ କୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *