Breaking News

ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ ମାରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା ! ଗୋଡ ଧରି ଭୁଲ ମାଗିଲେ ରୋଡ ରୋମିଓ !

ରୋଡ ରୋମିଓ ସାବଧାନ ମୋର ଭୁଲ ହେଇଗଲା . . . କ୍ଷମା କରିଦିଅ . . . | କାନମୁଣ୍ଡା ଆଉଁସୁଛି ଆଉ ଦିନେ କମେନ୍ଟ ମାରିବିନି | ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା କମେନ୍ଟ ମାରିବା | କମେନ୍ଟ ମାରି ଗୋଡ ଧରି ଭୁଲ ମାଗିଲା ରୋଡ ରୋମିଓ |


ଆଠଗଡ ଟିଗିରିଆ ଅଞ୍ଚଳର ଏହି ରସିକିଆ ଯୁବକ ଜଣେ କଲେଜ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କିଛି ଦିନ ଧରି ପିଛା କରୁଥିଲା | କଲେଜ ଯିବା ସମୟରେ ଛାତ୍ରୀ ଙ୍କୁ କମେନ୍ଟ ମାରିବା ସହ ବହୁ ହଇରାଣ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା | ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ବି ଏପରି ନକରିବାକୁ ତାଗିଦ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ମଣିଲାନି ରୋମିଓ ଜଣକ |

ପ୍ରେମ ନିଶା ଘାରିଛି କରିବ ବା କଣ ?? ତେବେ ବାରମ୍ବାର ଯୁବକର ଏଭଳି ଆଚରଣ ରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ଛାତ୍ରୀ ଜଣକ ପରିବାର କୁ ଜଣାଇଥିଲେ | ଏହାକୁ ଘର ଲୋକେ ଥାନାରେ ଜଣାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କୁ ଥାନାକୁ ଡକାଇଥିଲା |


ନିରଧୂମ ଛେଚା ଖାଇବା ପରେ ଆଉ କିଛି ବାଟ ନପାଇ ଯୁବକ ଜଣକ ଯୁବତୀ ଙ୍କ ଗୋଡ ଧରିଥିଲା | ଏବେ ଦେଖିଲେତ ରୋଡ ଉପରେ କମେନ୍ଟ ମାରିଲେ ଅବସ୍ଥା କଣ ହୁଏ | ତେଣୁ ବେଳ ହୁଁ ସାବଧାନ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ରୋମିଓ ମାନେ ଆପଣମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ବି କିଛି ଏମିତି ହୋଇପାରେ | ଏହି ଘଟଣା ଟି କେବଳ ଆଠଗଡ ଟିଗିରିଆ ଅଞ୍ଚଳରେ ନୁହେଁ |
ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଯୁବସମାଜ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚୟ ଉଦାହରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଜିଓର ଧମାକାଦାର ଦଶହରା ଅଫର, ବହୁତ କମ ପଇସା ରେ ଏବେ ମିଳିବ ଅଧିକ ଡାଟା, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଯେଉଁମାନେ ଜିଓ , ଜିଓ ଫୋନ ନେକ୍ସ୍ଟ ର ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବ ରୁ ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *