Breaking News

ଆଜିର ରାଶିଫଳ 30 jun 2022 ଗୁରୁବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି
ଆଜି ପୁରା ଦିନ କାମରେ ଲାଗି ରହିଥିବା ପରେ ବି ଶକ୍ତିରେ ଭରା ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପଇସାରେ ଯୁଆ ଖେଳୁଥିଲେ ସେମାନେ ଆଜି ହାରିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସେଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ଜୁଆ ଏବଂ ଯୁଆରୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଘର ପଟୁ ଅସୁବିଧା ବଢି ବଢି ଚାଲିବ ତେଣୁ ଭାବି ଚିନ୍ତିକି କଥା ବାର୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟକୁ ପସନ୍ଦ ଆସୁଥିବା ବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନଚେତ ସିଏ ଅପମାନିତ ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ଉଚିତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବସ୍ତୁ ଆଜି ଚୋରି ହୋଇପାରେ ସେଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ଓ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ପୁରୁଣା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟର ସ୍ପନ୍ଦନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ଚାଲିବ ଅଜ୍ଞାନ ହଁ ଏହା ପ୍ରେମ ହିଁ | ଯେଉଁ ପ୍ରୋଜେକଟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଦିନରୁ କାମ କରୁଥିଲେ ତାହା ଆଉ ଟିକେ ଡେରିରେ ସରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି
ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଚିକିସ୍ୟା ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ ଅଟେ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ରହିବା ସ୍ୱଭାବ ହିଁ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମା ବିଶ୍ୱାସରେ ବୃଦ୍ଧି ଆଣିବ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଡାକ୍ତରଖାନା ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରନ୍ତି ଓ ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଆଜି ଆପଣ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଥକା ଅନୁଭବ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ମଧ୍ୟ ଦେଇ ପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି
ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ଭଲ ରହିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଧାନ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣରେ ରହିବ ଏବଂ ଏଥି ସହିତ ମନରେ ଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଆପଣକୁ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଠୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା ମିଳିବ ତାଙ୍କର ନିରୀହତା ତାଙ୍କ ଅଖା-ପାଖ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ନେହ ଓ ଉତ୍ସାହର ବଳ ଉପରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଭିତରେ ପରିବର୍ତନ ଆଣେ | ଆଜି ଭଲ ପାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ – କିନ୍ତୁ ଅତି କାମ ସମୟ ପାଇଁ |

ସିଂହ ରାଶି
ସେଇ ଭାବନାକୁ ଚିହ୍ନନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରେ ଡର ସନ୍ଦେହ ଓ ଲୋଭ ପରି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନାକୁ ଚଡି ଦିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହି ବିଚାର ସେମିତିଆ ଜିନିଷକୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ ଯାହା ଆପଣ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଳାନ୍ତିକର କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ପାର୍ଟି କରିବା ବିଷୟରେ ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ନିଜର ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦିଅନ୍ତୁ | ଏମିତି ବହୁତ ଜଣ ଥିବେ ଯେଉଁ ମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହରେ ବୃଦ୍ଧି ଆଣିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି
ଆଜି ନିଜର ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଧାରାରେ ଆଖ ପାଖ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରି ପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗସାଥୀଙ୍କ ମେଳାରେ ବହୁତ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତା ସତ୍ତ୍ବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଧାନର ଅଭାବ ହେବ ନାହିଁ | ଉଚିତ ସମୟ ଆସିଲେ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ କୌଣସି ବଡ଼ ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା କରି ପାରିବ | ପ୍ରେମର ଜ୍ୱାଳା ଅନୁଭବ କରିବା ଅତି କଷ୍ଟ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରେମର ଏହି ପାଗଳାମୀର କିଛିଟା ସୁଗନ୍ଧ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି
ହାସମୁଖ ବଂଧୁ ମାନଂକ ସହିତ ରହିବା ବିବାଦ କାମ କରିବ ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଦବ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟଶାଲୀ କି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଏମିତି ବଂଧୁ-ବାଂଧବ ଅଛନ୍ତି | ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଆଜି ତୁଟି ପାରେ ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ ଆଜି ଅତି ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ ସମସ୍ତଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁଡ଼ାଏ ଯୋଜନା ଭିତରୁ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସତ୍ୟପ୍ରିୟ ଓ ସର୍ତବିହୀନ ପ୍ରେମରେ ଯାଦୁ କରିବାର ମୁଖ୍ୟ କାରଣ |

ବିଛା ରାଶି – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବନାର ପରିବେଶ ମୁଠେଇ ଧରିବ ତାହାଠୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ପୁରୁଣା କଥାକୁ ହୃଦୟରୁ କାଢ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ | ଧନ ଓ ଅର୍ଥର ମହତ୍ୱ ଆପଣ ଭଲଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସଞ୍ଚିତ ଧାନ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବହୁତ କାମରେ ଆସିବା ଓ ଆପଣ ବହୁତ ବଡ଼ ଅସୁବିଧାରୁ ବାହାରିପାରିବେ | ନିଜର ବନ୍ଧୁ ବାଂଧବଙ୍କୁ ନିଜର ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଟଙ୍କା-ପଇସାର ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନହେଲେ ଅତିଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କ ନିର୍ଧାରିତ ବଜେଟ ପାର କରି ଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି
ନିଜର ଭାବନା ଉପାରେ ବିଶେଷ କରିକି ନିଜର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ଆପଣ ବିଗତ ସମୟରେ ଯେଉଁ ଅପବ୍ୟୟ କରିଛନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ହାନି ସହିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ ଆଜି ଆପଣାକୁ ପଇସାର ଆବଶ୍ୟକତା ଥିବା ବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପଇସା ନଥିବ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ କେହି ଘନିଷ୍ଟ ମିତ୍ର କି ସମ୍ବନ୍ଧୀ ଆସି ପାରନ୍ତି | କୌଣସି ଶୁଭ ଖବର କିମ୍ବା ପ୍ରିୟ ଠୁ ମିଳିଥିବା କୌଣସି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଆହୁରି ବଢ଼େଇ ଦେବ |

ମକର ରାଶି
ଆଜି ଦିନଟା ଯାକ ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ ଓ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିବି ନିଜ ପରି ଲାଗି ପାରନ୍ତି | ନିଜ ପାଇଁ ଧାନ ସଂଚୟ କରିବାର ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଆଜି ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଉଚିତ ମାତ୍ରାରେ ସଂଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇପାରିବେ ନିଜ ରାଗ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ନହେଲେ ଘର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଦୁଃଖ ଦେଇ ପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ କି ଆପଣଙ୍କ ସହଭାଗୀ ହିଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିତ୍ୟତା ଭଲ ପାନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି
ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରକଃନ୍ତୁ କାରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସାରା ବଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହବାକୁ ପଡି ପାରେ ଯାହା କାରଣରୁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ି ପାରନ୍ତି ବିଶେଷ କରିକି ନିଜର ରାଗ ଉପାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଆଉ କିଛି ନୁହେ କେବଳ କିଛି ସମୟର ପାଗଳାମି ହିଁ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମାଗିପାରେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଭାବରେ ପଙ୍ଗୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଘର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପରିଶ୍ରମ ଓ ସମର୍ପଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି
ଆପଣଙ୍କ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ କାରଣ ଆପଣ ନିଜର ଚେଷ୍ଟାରୁ ହିଁ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅର୍ଥ ଅବସ୍ଥାରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସୂତ୍ର ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ସୁରକ୍ଷିତ ଯୋଜନାରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ | ଘରକୁ ଅଥିତି ଆସିବା କାରଣରୁ ଦିନ ଶୁଭ ଓ ବଢ଼ିଆ କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅନିଶ୍ଚିତ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁ ଆପଣଂକର ସାଥୀ ନିଜର ମନ ଖରାପ କରି ପାରନ୍ତି

About odisha news

Check Also

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : 23 july 2022 ଶନିବାର କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦିନ !

ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଓ ଅଧୀରତା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.