Breaking News

ଝିଅମାନେ ଏପରି ପୁଅମାନଙ୍କୁ ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେଥିପାଇଁ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ କାହାକୁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ |

ଆଜିର ସମୟରେ, କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖାଯାଏ ଯେ ପୁଅମାନେ ଅବିବାହିତ ଏବଂ କୌଣସି ସଂପର୍କରେ ନୁହଁନ୍ତି | ତଥାପି କିଛି ପୁଅ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଅବିବାହିତ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଅନେକ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଦେଖାଯିବା ଏବଂ ଭଲ ରୋଜଗାର କରିବା ସତ୍ବେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କକୁ ଆସନ୍ତି ନାହିଁ | ପୁଅମାନଙ୍କର କିଛି ଅଭ୍ୟାସ ଏହାକୁ ନେଇଥାଏ | ହଁ, ପୁଅମାନଙ୍କର କିଛି ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି ଯାହା ଝିଅମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଏହିପରି ପୁଅମାନଙ୍କର କୌଣସି ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ନଥାଏ | ସେହି ଅଭ୍ୟାସଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା |

– ଯେତେବେଳେ ଅନେକ ପୁଅ ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ସେମାନେ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ବହୁତ ଜ୍ଞାନୀ | ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ରାଜନୀତି, ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଦଶଟି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଝିଅ ରାଜନୀତି ଏବଂ ଧର୍ମ ଶୁଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି, ତେଣୁ ସେମାନେ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ | ତୁମେ ଯଦି କୌଣସି ଝିଅକୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣ ନାହଁ, ତୁମେ ହାଲୁକା ଭାବରେ କଥା ହେବା ଭଲ |

– ଅନେକ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦୁଃଖଦ କାହାଣୀ କହି ଝିଅମାନଙ୍କଠାରୁ ସାନ୍ତ୍ୱନା ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଝିଅମାନେ ଏତେ ମୂର୍ଖ ନୁହଁନ୍ତି, ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ବୁଝନ୍ତି ଯେ ଆଗ ଲୋକ କ’ଣ ଭୁଲିଯାଉଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ସେ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ସାମ୍ମୁଖ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଧରେ ପକାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସମର୍ଥନ ବ୍ୟତୀତ ସେ କିଛି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ |

– ଯଦି ଅନେକ ପୁଅ କହିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ସେମାନେ ଆଗ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି କହିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ସେମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାରେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ | ଝିଅମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପୁଅମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏପରି କରନ୍ତି କାରଣ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କ କଥା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ନୁହଁନ୍ତି |



– ଅନେକ ପୁଅ ଭାବନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ସେମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ, ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଭଲ ବାଇକ୍ ନେଇଯିବେ, ଯଦି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଘଟୁଛି, ତେବେ ସେମାନେ ହାତଗୋଡ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ମଧ୍ୟରେ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ବ୍ରାଣ୍ଡେଡ୍ ପୋଷାକ ଏବଂ ଜୋତା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଏହା କରି ଝିଅମାନେ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ହଁ ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ମୁଣ୍ଡରେ ବାଳ ପାଚିଲେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ,ତୁରନ୍ତ ମିଳିବ ଫାଇଦା

ଆଜି କାଲି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଶ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ପାଲଟିଛି। ଏହି ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *