Breaking News

ଜାଣନ୍ତୁ ! ଓଡିଆ ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ଘର କେଉଁଠି ?

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଦେଖୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣମାନେ ଏହି ଜଗତରେ କାମ କରୁଥିବା ସବୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ତେବେ ଆମର ଏହି ହିରୋଇନ ମାନଙ୍କ ଲିଷ୍ଟ ରେ ପ୍ରଥମରେ ଆସୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକା ଦାସ ସେ ପିଲାଟି ବେଳରୁ ଅଭିନୟ ଜଗତରେ ପାଦ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ପିଲାଟି ବେଳରୁ ସେ ଓଡିଆ ସିନେମାରେ କାମ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ତେବେ ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ରାଉରକେଲା | ଏହାଛଡା ସେ ଓଲିଉଡ଼ ସିନେମାରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ରହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ପାଠପଢା ଜାରିରଖିଛନ୍ତି |


ଏହାପରେ ଦୁଇ ନମ୍ବର ଲିଷ୍ଟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ ମିଶ୍ର | ତେବେ ଆପଣମାନେ ପୁନମ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଜାଣିଥିବେ | ସେ ବହୁତସାରା ଚଳଚିତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ହିରୋଇନ ଭାବେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏହାଛଡା ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଘର ହେଉଛି ଭୁବନେଶ୍ବର | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ମଧ୍ୟ ରହୁଛନ୍ତି |

ତେବେ ଏହା ପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟ ରେ ତିନି ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ବର୍ଷାପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ | ଯାହାକୁ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଏହାଛଡା ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଭୁବନେଶ୍ବର ସେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାପରେ କଟକରେ ରହୁଛନ୍ତି |


ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟରେ ୪ ନମ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ଶିବାନୀ ସଂଗୀତା ଯେକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟର ଜଣେ ଆଗ ଧାଡିର ହିରୋଇନ ଅଟନ୍ତି | ଏହାଛଡା ତାଙ୍କର ଏକ ଚଳଚିତ୍ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହାର ନାମହେଉଛି ବିଦ୍ୟାରାଣ | ତେବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଘର ଏବଂ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଖୋର୍ଦା|


ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟରେ ପାଞ୍ଚ ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅର୍ଚିତା ସାହୁ | ଆପଣମାନେତ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ | ଏହାଛଡା ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ସବ୍ୟସଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ଯୋଡି କୁ ବେଶ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ତେବେ ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତ ଘର ହେଉଛି ଭୁବନେଶ୍ବର |


ଏହାପରେ ଛଅ ନମ୍ବର ଲିଷ୍ଟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶୀତଲ | ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଶୀତଲ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ତାଙ୍କର ହୋମ ଟାଉନ ହେଉଛି କଟକ |


ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ସାତ ନମ୍ବରରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିୟା | ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ରିୟା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ |ତେବେ ତାଙ୍କର ହୋମ ଟାଉନ ହେଉଛି ବାଲେଶ୍ଵର |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ଆଠ ନମ୍ବରରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଝିଲିକ | ତାଙ୍କର ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ହେଉଛି କଲିକତା ସେ ଜଣେ ବେଙ୍ଗଲୀ ମଧ୍ୟ |

ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟରେ ନଅ ନମ୍ବରରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଏଲିନା ସାମନ୍ତରାୟ | ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଏଲିନା ଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ ସେ ଏକ ରିୟାଲିଟି ଶୋ ମାଧ୍ୟମରେ ଓଡିଆ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି କୁ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ହୋମ ଟାଉନ ହେଉଛି ଭଦ୍ରକ ସେ ଏବେ ଭଦ୍ରକ ରେ ରହୁଛନ୍ତି |


ଏହା ପରେ ଦଶ ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ତମନ୍ନା | ଆପଣମାନେ ତାଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ତାଙ୍କୁ ଜାଣିଥିବେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟର ସମସ୍ତ ଆଗଧଡି ର ଆର୍ଟିସ୍ଟ ଙ୍କ ସହ କାମ କରିସାରିଲେଣି | ତେବେ ସେ ବ୍ରମ୍ହପୁର ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରହୁଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *