Breaking News

ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବିଷୟରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପୁଅ କହିଲେ ଏଭଳି କଥା ,ଜାଣିଲେ ଆପଣ କହିବେ

ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ ନାତି କରଣ ଦେଓଲ ତାଙ୍କ ଜେଜେମାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ, ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉରେ କରଣ ଦେଓଲଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ତୁମେ ଜେଜେମା ଯାହାକୁ ବଲିଉଡର Dreem Girl ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିବାକୁ ଚାହିଁବେ , ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଆରମ୍ଭରୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସେ ତାଙ୍କର ଏକ ଚମତ୍କାର ଏବଂ ବିଶିଷ୍ଟ କ୍ୟାରିଅର୍ ଅଛି, ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିଛି, ସେ ଜଣେ ମହାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ |

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ 1979 ମସିହାରେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ଥିଲା, ଏହା ପରେ ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଥିଲେ, ଇଶା ଏବଂ ଅହାନା | ତାଙ୍କର ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀଙ୍କର ଚାରି ସନ୍ତାନ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାର ନାମ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍, ବବି ଦେଓଲ୍ ବିଜେତା | ଅଜିତା ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ପତ୍ନୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ନ ଦେଇ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ହେମା ସୁପରହିଟ୍ ହୋଇଥିବା କିଛି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ହେଉଛି ‘ଶୋଲେ’, ‘ସୀତା ଏବଂ ଗୀତା’, ‘ରାଜ ଜାନି’, ‘ଜଳୁଥିବା ଟ୍ରେନ୍’ ଏବଂ ‘ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆମେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ଯେ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱିତୀୟ ମା ହେମା ମାଲିନିଙ୍କୁ ଛୁରୀରେ ହତ୍ୟା କରିବାର ଉଦ୍ୟମ , କିନ୍ତୁ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ମା ଏକ ଇଣ୍ଟରଭିଉରେ ଏହି କଥା ମିଛ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। 1981, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଠିକ୍ ନୁହେଁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପିଲା ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କ ମାତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଆନ୍ତୁ,ଏହାର ଅର୍ଥ ନୁହେଁ ଯେ ସେ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେବେ ଯିଏ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ମୁଁ ଅଧିକ ଶିକ୍ଷିତ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ମୁଁ ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ମହିଳା, ମୁଁ ମୋ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି। ଏବଂ ମୁଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କହିବିଯେ ଯେ ସେମାନେ କେବେବି କାହାକୁ କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ!

ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯେତେବେଳେ ହେମା ମାଳିନୀ ‘ବିଏଣ୍ଡ୍ ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ’ର’ ଅଟୋବାଇଗ୍ରାଫି ‘ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​| ଇଣ୍ଟରଭିଉରେ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ, ଲୋକମାନେ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ କିପରି ଯେତେବେଳେ ଆବଶ୍ୟକ ହୁଏ, ସନ୍ନି ସର୍ବଦା ସେଠାରେ ଥାଏ, ଯେତେବେଳେ ସେହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ​​(ହେମା ମାଲିନିଙ୍କ କାର ଦୁର୍ଘଟଣା 2015) ତା’ପରେ ସନ୍ନି ପ୍ରଥମେ ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ଆସିଥିଲେ, ସେମୋର ସବୁକିଛିର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ସେମାନେ ଯେପରି ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି, ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆମର ସମ୍ପର୍କ କିପରି |

ହେମା ମାଳିନୀ ‘ବିଏଣ୍ଡ୍ ଡ୍ରିମ୍ ଗାର୍ଲ’ରେ କହିଥିଲେ ଯେ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ନଥିଲେ , ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ କାହାକୁ ବିଚଳିତ କରିବାକୁ ଚାହେଁ ନାହିଁ, ଧରାମଜୀ ମୋର ଏବଂ ମୋ ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯାହା କରିଥିଲେ, ମୁଁ ଖୁସି ସେଥିରେ ସେ ଜଣେ ପିତାଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ଭଲ ଭାବରେ କରିଥିଲେ, ଆଜି ମୁଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି ଏବଂ ମୋର ସମ୍ମାନ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ, କାରଣ ମୁଁ ମୋ ଜୀବନକୁ କଳା ଏବଂ ସଂସ୍କୃତି ସହିତ ଯୋଡିଛି,

About odisha news

Check Also

ଆପଣ ମାନେ କେବେ ନିତୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀକୁ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ସେ କୋଉ Hero ଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତ ଶିରିଏଲ ତଥା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡରଷ୍ଟି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିତୁ ମିଶ୍ର କୁ ବେଶ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.