Breaking News

ହେ ଭଗବାନ – ଟ୍ରେନ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପାଇଁ ଓଡିଆ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଗୁଡୁଙ୍କୁ (Gudu) ନେଇ ଆସିଲା ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର, ଓଲିଓଡ ଜଗତରେ ଶୋକର ଲହରୀ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆମର ଏହି ଜିବନ ତା ହେଉଛି ସୁଖ ଦୁଃଖ ଓ ଭଲ ମନ୍ଦ ର ଜିବନ , ହଁ ବନ୍ଧୁ କେତେବେଳେ ଦୁଃଖ ଆସେ ତ କେତେବେଳେ ସୁଖ ଆସିଥାଏ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଠିକ୍ ସେହିଭଳି ମଣିଷ ଜିବନ ରେ ଜନ୍ମ ହେବା ଟା ଯେତିକି ସତ ମରଣ ସୁନିଶ୍ଚିତ କିନ୍ତୁ ମୃତ୍ତ୍ୟୁ କେମିତି ଓ କେତେବେଳେ ଆସେ ତାହା ଭଗବାନ ଜାଣିଥିବେ । ମରଣ କେତେବେଳେ ମଣିଷ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା କାଳ ହୋଇ ଆସିଥାଏ ତ ଆଉ କିଏ ବୟସ ହେଲେ ମୃତୁ ବରଣ କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟତ ଅଧିକ ସମୟ ରେ ଲୋକ ମାନେ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ରେ ମୃତ୍ୟୁ କରିଥାନ୍ତି ।


ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଏହି କଥା କହିବା ର କାରଣ ହେଉଛି ଯେ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଙ୍କ ପରିବାର ଆସିଛି ଏକ ବଡ ଦୁଃଖ ର ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଗୁଡୁ ଙ୍କ ପରିବାର ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ସମୟ ରେ ଦୁଃଖ ରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି ଓ ଏହି ଦୁଃଖ ର ବିଷୟ ଟି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ , ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୁଡୁୁୁ ଙ୍କ ମା ଏକ ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ରେ ମୃତ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି ।


ଏହି ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ହେବା ଯୋଗୁ ହସାଉଥିବା ଅଭିନେତା ଜଣକ ପୁରା ଦୁଃଖ ରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବେ ଗତ କିଛି ମାସ ତଳେ ଗୁଡୁ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ନିଜ ବୈବାହିକ ଜିବନ ଖୁସି ରେ କଟାଉ ଥିବା ସମୟ ରେ ମା ଙ୍କ ର ଦେହାନ୍ତ ଖବର ଶୁଣି ସେ ଦୁଃଖ ରେ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଯେମିତି ମା ମାନ ଙ୍କ ଜିବନ ତାର ପିଲାମାନେ ହୋଇଥାନ୍ତି ଠିକ୍ ସେହିଭଳି ପିଲା ମାନ ଙ୍କ ର ଯେତେ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜିବନ ତାଙ୍କ ମାଆ ହୋଇଥାନ୍ତି ।


ତେବେ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଗୁଡୁ ଙ୍କ ମାଆ ଓ ଭଉଣୀ ଖୋର୍ଦ୍ଧା କେନ୍ଦୁଝର ଇଣ୍ଟର ସିଟି ଏକ୍ସପ୍ରେସ ରେ କେନ୍ଦୁଝର କୁ ଫେରୁଥିବା ସମୟରେ ଯାଖପୁରା ରେଳ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଘଟିଛି ଏହି ଅଘଟଣ , ହଁ ବନ୍ଧୁ ଟ୍ରେନ ରେ ଚଢ଼ୁଥିବା ସମୟ ରେ ଟ୍ରେନ ତ-ଳ-କୁ ଖ-ସି ପ-ଡ଼ି ମୃତ୍ୟୁ କରିଛନ୍ତି ଓ ଏହା ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଏକ ବଡ ଦୁଃଖ ର ଖବର , ହଁ ବନ୍ଧୁ କେବଳ ଗୁଡ଼ୁ ଙ୍କ ପରିବାର ଦୁଃଖ ରେ ନାହାଁନ୍ତି ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ସହ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖ ର ଖବର । ତେବେ ଆମେ ଭଗବାନ ଙ୍କ ନିକଟ ରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛୁ ଯେ ଗୁଡୁ ଙ୍କ ମା ସ୍ବର୍ଗତ ଗୀତାଞ୍ଜଳି ଙ୍କ ଆତ୍ମା କୁ ଶାନ୍ତି ମିଲୁ ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ପୁରୀ ବେଳା ଭୂମିରେ ମଦ ପିଇ ସୋଇଛନ୍ତି ସବ୍ୟସାଚୀ, କଣ ପାଇଁ କଲେ ଏମିତି ସବ୍ୟସାଚୀ ଦେଖନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର !

ବର୍ତମାନ ସମୟରେ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସଛି ଓଲିଉର ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ଟର ସବ୍ୟସାଚୀ ଙ୍କର ଏମିତି କଣ ହୋଇଥିଲା ଆପଣ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.