Breaking News

ଘରେ ରଖନ୍ତୁ ଏହି 5 ଟି ଜିନିଷ ଦୁରେଇ ଯିବ ସବୁ ଅଭାବ ଓ ଆପଣ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ହୋଇଯିବେ ଧନୀ !!

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଜୀବନରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ସୁଖ ମୟ ଜୀବନ ଜାପାନ କରିବାକୁ ଦିନ ରାତି ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଅନେକ ସମୟରେ ଏପରି ଏକ ପରିଶ୍ରମ ଦେଖା ଯାଏ ବହୁ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୋଇନଥାଏ ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଓ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବସ୍ତୁର ଅର୍ଥାତ ବାସ୍ତୁ ଏହି ସରଳ ଉପାୟ ଆସନ୍ତୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା |

ତୁଳସୀ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାଇ ଘରର ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ତୁଳସୀ ଗଛ ଲଗାଯିବା ଉଚିତି ତୁଳସୀ ଗଛ ଲଗାଇବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ସକରତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆସିଥାଏ ଏହା ସହ ଘରେ ସର୍ବଦା ସୁଖ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିଥାଏ ଟଙ୍କାର ଅଭାବ ହୋଇନଥାଏ |

ମାଟି ହାଣ୍ଡି ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଘରେ ଗୋଟେ ମାଟି ପାତ୍ରରେ ଜଳ ଭର୍ତି କରି ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖିବାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏକି ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନଥାଏ |

ଖ୍ରିଷ୍ଟାଲ ବଳ ଘରେ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ହୋଇ ନଥାଏ ଓ ତମ୍ବା କଇଁଛ ଏକ ତମ୍ବା କଇଁଛ ରେ ଏହି କଇଁଛ କୁ ଘରେ ଉତ୍ତର ଦିଗରେ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଶୁଭ ବୋଲି ଵିଵେଚନ କରାଯାଏ | କଇଁଛର ମୁହଁ ଘର ଆଡକୁ ରଖିବା ଉଚିତି ଏହା ସହ ଘରେ ସୁଖ ସ୍ମୃତି ସର୍ବଦା ବଜାଇ ରହିଥାଏ |

ପିତଳର ହାତୀ ମୂର୍ତି ହାତୀର ମୂର୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଯଦି ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ହାତୀର ମୂର୍ତି କିମ୍ବା ଘରେ ଏକ ଯୁଗଳ ହାତୀର ମୂର୍ତି ରଖିବା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ବୋଲ ଵିଵେଚନ କରାଯାଏ |

About odisha news

Check Also

ଏହି ୩ଟି ରୋଗ ରୁ ଭଲ କରିଥାଏ ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଆପଣଙ୍କର ଅଛି କି ଏପରି ରୋଗ, ଦେଖି ଦିଅନ୍ତୁ …

ବନ୍ଧୁଗଣ ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଖାଇବା ସ୍ଵସ୍ଥ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭ ଦାୟକ ହୋଇଥାଏ ଭଣ୍ଡା ର ସ୍ୱାଦ ଅତ୍ୟନ୍ତ ମିଠା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.