Breaking News

ଧନବାନ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଘରୁ କାଢି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ,ନଚେତ ରୁଷ୍ଟ ହେବେ ମା ‘ ଲକ୍ଷ୍ମୀ

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀରେ, ଆଜି ଆମେ ଏପରି ୧୦ ଟି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ କହିବୁ, ଯାହା ଘରୁ ବାହାର କରିଦେବା ଉଚିତ୍ | ଯାହାଫଳରେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ବାସ ରହିବ |
ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଭଙ୍ଗା କାଚ କିମ୍ବା ଫାଟିଯାଇଥିବା କାଚ, ଭଙ୍ଗା ଶଯ୍ୟା, ଅଦରକାରୀ ବାସନ, ତାଲା ବନ୍ଦ ଘଣ୍ଟା, ଭଗବାନଙ୍କ ଭଙ୍ଗା ମୂର୍ତ୍ତି, ଭଙ୍ଗା ଆସବାବପତ୍ର, ଖରାପ ଫଟୋ ଏବଂ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ସ ସାମଗ୍ରୀ, ଭଙ୍ଗା କବାଟ ଏବଂ ଶେଷ ଜିନିଷ ଖରାପ ହୋଇଥିବା କଲମକୁ ତୁରନ୍ତ ହଟାଇବା ଉଚିତ୍ ।


ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି କରିବା ସହିତ ପରିବାରର ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ | ଯାହା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ | ଏପରିକି ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ଘରୁ ଏହି ଜିନିଷ ବାହାର କରିଲେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିଦର୍ଶନ କରିବେ ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତି ହିଁ ଶାନ୍ତି ରହିବ।

 

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ମୁଣ୍ଡରେ ବାଳ ପାଚିଲେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ,ତୁରନ୍ତ ମିଳିବ ଫାଇଦା

ଆଜି କାଲି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଶ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ପାଲଟିଛି। ଏହି ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *