Breaking News

ଗାଡି ଚାଳକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର ! ସରିଛି କି ଗାଡି କାଗଜ ପାତ୍ର ଅବିଧି

ଗାଡି ଚାଳକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ସୂଚନା , ସରିଯାଇଛି କି ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ରର ଅବଧି ?? ଜୁନ ୩୦ ଯାଏଁ ବଢିଲା ସବୁ ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ରର ଅବଧି | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି କାଗଜ ପାତ୍ର ର ଅବଧି ଶେଷ ହୋଇ ଯାଇଛି ତେବେ ବିଲକୁଲ ଟେନ୍ସନ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ରର ଅବଧି ଜୁନ ୩୦ ଯାଏଁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି | ତେବେ ଆପଣ ଏବେ ବୀନା କୌଣସିଅସୁବିଧାରେ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଳାଇପାରିବେ | ସାରା ଦେଶରେ କରୋନା ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଚାଲିଛି | ଆଉ ଏପରି ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଆର.ଟି.ଓ ଅଫିସ କୁ ଯାଇ ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ର ଅପଡେଟ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଅବଧି ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଗଲାଣି |

 

ହେଲେ ସେମାନେ ଏବେ ଜୁନ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୀନା କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଗାଡି ଚଳାଇ ପାରିବେ ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | କେନ୍ଦ୍ର ସଡକ ଏବଂ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର କହିବ ମୁତାବକ ଯଦି ଲୋକମାନେ ଆର.ଟି.ଓ ଅଫିସରେ ଭିଡ ଜମାଇବେ ତେବେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବାର ଭୟ ରହିଛି |

ଏପରି ସମୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୁବିଧା ଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ର କୁ ଜୁନ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ କରାଯାଇଛି |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର, LIC ରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ମାସକୁ ମାସ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ Pension ୧୨ ଟଙ୍କା….ଦେଖନ୍ତୁ କେମିକି କରିବେ ଏହି LIC !

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଛି କିଛି ନୂଆ Pension ପ୍ଲାନ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଠାରେ ପଇସା ଜମା କଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.