Breaking News

ଗାଡି ଚାଳକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର ! ସରିଛି କି ଗାଡି କାଗଜ ପାତ୍ର ଅବିଧି

ଗାଡି ଚାଳକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଜରୁରୀ ସୂଚନା , ସରିଯାଇଛି କି ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ରର ଅବଧି ?? ଜୁନ ୩୦ ଯାଏଁ ବଢିଲା ସବୁ ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ରର ଅବଧି | ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଗାଡି କାଗଜ ପାତ୍ର ର ଅବଧି ଶେଷ ହୋଇ ଯାଇଛି ତେବେ ବିଲକୁଲ ଟେନ୍ସନ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ରର ଅବଧି ଜୁନ ୩୦ ଯାଏଁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛି | ତେବେ ଆପଣ ଏବେ ବୀନା କୌଣସିଅସୁବିଧାରେ ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଳାଇପାରିବେ | ସାରା ଦେଶରେ କରୋନା ନିଜର କାୟା ବିସ୍ତାର କରିଚାଲିଛି | ଆଉ ଏପରି ସମୟରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଆର.ଟି.ଓ ଅଫିସ କୁ ଯାଇ ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ର ଅପଡେଟ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଅବଧି ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହୋଇଗଲାଣି |

 

ହେଲେ ସେମାନେ ଏବେ ଜୁନ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୀନା କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଗାଡି ଚଳାଇ ପାରିବେ ବୋଲି କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି | କେନ୍ଦ୍ର ସଡକ ଏବଂ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟର କହିବ ମୁତାବକ ଯଦି ଲୋକମାନେ ଆର.ଟି.ଓ ଅଫିସରେ ଭିଡ ଜମାଇବେ ତେବେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବାର ଭୟ ରହିଛି |

ଏପରି ସମୟରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୁବିଧା ଦେବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଗାଡି କାଗଜ ପତ୍ର କୁ ଜୁନ ୩୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୈଧ କରାଯାଇଛି |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ମିଡିଆ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲେ ସୋନୁ (Sonu Sood), IT ରେଡ ଉପରେ ଯାହା କହିଲେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିନେଲେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ର ଆମ ଦେଶ ର ନମ୍ବର ୱାନ ରିଅଲ ହିରୋ ଶୋନୁ ସୂଦ ଙ୍କ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *