Breaking News

ପୁଣି ଓଡିଶାକୁ ମାଡି ଆସୁଛି ଭୟଙ୍କର ବାତ୍ୟା ସହ କଳା ବୈଶାଖୀ ୯ ଟି ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣି !

ବର୍ତମାନ ର ବଡ ଖବର ପାଣିପାଗ କୁ ନେଇ ବଡ ସୂଚନା ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବ କଳା ବୈଶାଖୀ ଲାଗି ୯ ଜିଲ୍ଲା କୁ ୟେଲୋ ୱର୍ଣି ଜାରି ସେପଟେ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶା ରେ ନିଆ ବର୍ଷା ୪୪ ଡିଗ୍ରୀ ସହ ଝାରସୁଗୁଡ଼ା ସବୁଠୁ ଉତପ୍ତ ସହର ଆସନ୍ତା ୩ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି | ତେବେ ରାଜ୍ୟ ରେ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରଭାବ ବଢୁଥିବା ବେଳେ ଆସନ୍ତା ୩ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଜ୍ୟ ର କିଛି ଜିଲ୍ଲା ରେ ବର୍ଷ ସହ କାଳବୈଶାଖୀ ର ସଂଭାବନା ରହିଛି |

ଆଜି ରାତି ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟ ରେ କୋରାପୁଟ,ମାଲକାନଗିରି,ନବରଙ୍ଗପୁର,ନୂଆପଡ଼ା,ରାୟଗଡ଼ା,କନ୍ଧମାଳ,କଳାହାଣ୍ଡି,କନ୍ଧମାଳ,କେନ୍ଦୁଝର,ଓ ମୟୁରର୍ଭଞ୍ଜ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ୱା ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନ ରେ ବର୍ଷ କିମ୍ବା କାଳବୈଶାଖୀ ର ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ଭୁବନେଶ୍ୱର ଅବସ୍ଥିତ ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ସୂଚନା ଦେଇଛି |

ତେବେ ଏ ନେଇ ୯ ଟି ଜିଲ୍ଲା ପାଣି ୟେଲୋ ୱର୍ଣି ସହ କାଳବୈଶାଖୀ ରେ ବାହାରକୁ ନା ବାହାରିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଛି ସେହିପରି ମାଲକାନଗିରି,ରାୟଗଡ଼ା,କୋରାପୁଟ, ନୂଆପଡ଼ା,କଳାହାଣ୍ଡି, କୋରାପୁଟ ରାୟଗଡ଼, ଗଜପତ ନବରଙ୍ଗପୁର,ନୂଆପଡ଼ା,କଳାହାଣ୍ଡି, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼,କେନ୍ଦୁଝର,ବାଲେଶ୍ଵର,ଅନୁଗୁଳ ଓ ଢେ଼ଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ରେ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇ ସ୍ଥାନ ରେ ମାଧ୍ୟମ ଧାରଣ ରେ ବର୍ଷ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି |

କିଛି ଜିଲ୍ଲା ରେ ବଜ୍ରପାତ ସହ ମାଧ୍ୟମ ଧାରଣ ର ବର୍ଷା ହୋଇପାରେ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ରେ ଓଡ଼ିଶା ର ଜିଲ୍ଲା ମାନଙ୍କରେ ଆସନ୍ତା ୩ ରୁ ୪ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ନାହିଁ |ତେବେ ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଜିଲ୍ଲା ର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଦିନ ର ତାପମାତ୍ରା ୧୦୦ ରୁ ୨ ରୁ ୪ ଡିଗ୍ରୀ ଅଧିକ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ତେବେ ଏ ଥିଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ର ବଡ ଖବର ଯାହା କି ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବ କଳା ବୈଶାଖୀ ପାଇଁ ୯ ଜିଲ୍ଲା କୁ ୟେଲୋ ୱାର୍ଣି |

About odisha news

Check Also

ସାବଧାନ; ଅତି ଭୀଷଣ ରୂପ ନେଲା ଲଘୁଚାପ, ବାଲେଶ୍ଵର ସହ 13 ଜିଲ୍ଲାକୁ ହାଇ ଆଲଟ ଜାରି |

ନମସ୍କାର ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ ରେ ରାଜ୍ୟରେ ଜାରି ରହିଛି ବର୍ଷା ଉପକୂଳ ଜିଲ୍ଲା ସମେତ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା ରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.