Breaking News

ପୁଣିଥରେ କମିଲା ସୁନା ଦର ଏତିକି ଶସ୍ତା ହେଲା ସୁନା !

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏବେ ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବୋହୁତ ବଡ ଖୁସି ଖବର କାରଣ ଆଜି ସୁନା ଦର ହ୍ରାସ ଘଟିବକୁ ମିଳୁଛି | ତେବେ ଆଜି ଆମ ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଆଜି ବୋହୁତ ହ୍ରାସ ଘଟିଛି ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ୨୨ ଓ ୨୪ କ୍ୟାରେଡ ର ମୂଲ୍ୟ କେତେ ରହିଛି ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିନବା | ଆଜି ୨୨ କ୍ୟରେଡ ଗୋଲ୍ଡ ର ଏକ ଗ୍ରାମ ର ମୂଲ୍ୟ ରହିଛି ୪,୭୯୫ ଟଙ୍କା ସେହିପରି ଯାହାକି ଆଜି ଏକ ଗ୍ରାମ ପିଛା ୬୦ ଟଙ୍କା କମିଛି‌ |ସେହିପରି ୮ ଗ୍ରାମ କୁ ରହିଛି ୩୮,୩୬୦ ଟଙ୍କା ସେହିଭଳି ୮ ଗ୍ରାମ ପିଛା ୨୮୦ ଟଙ୍କା କମିଛି |

ସେହିଭଳି ୧୦ ଗ୍ରାମ କୁ ରହିଛି ୪୭,୯୫୦ ଟଙ୍କା ସେହିଭଳି ୧୦ ଗ୍ରାମ କୁ ଆଜି ୨,୭୦୦ ଟଙ୍କା କମିଛି | ସେହିଭଳି ୧୦୦ ଗ୍ରାମ କୁ ରହିଛି ୪,୭୯,୫୦୦ ଟଙ୍କା ସେହିଭଳି ୧୦୦ ଗ୍ରାମ ପିଛା ଆଜି ୨,୭୦୦ ଟଙ୍କା କମିଛି | ତେବେ ଏବେ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାରେ ୨୪ କ୍ୟରେଡ୍ ଗୋଲ୍ଡ ର ୧ ଗ୍ରାମ କୁ ରହିଛି ୫,୨୩୧ ଟଙ୍କା ସେହିଭଳି ୧ ଗ୍ରାମ ପିଛା ଆଜି ୯୦ ଟଙ୍କା କମିଛି | ଏବଂ ୭ ଗ୍ରାମ କୁ ରହିଛି ୪୧,୮୪୮ ଟଙ୍କା।ସେହିଭଳି ୭ ଗ୍ରାମ ପିଛା ଆଜି ୩୧୦ ଟଙ୍କା କମିଛି ଏବଂ ୧୦ ଗ୍ରାମ କୁ ଆଜି ୫୨.୩୧୦ ଟଙ୍କା ଯାହାକି ୭ ଗ୍ରାମ ପିଛା ଆଜି ୩୧୦ ଟଙ୍କା କମିଛି |

ତ ସେହିଭଳି ରହିଛି ୧୦୦ ଗ୍ରାମ କୁ ଆଜି ଆପଣ ୫,୩୨,୧୦୦ ଟଙ୍କା ସେହିପରି ୧୦୦ ଗ୍ରାମ ପିଛା ଆଜି ୩,୫୦୦ ଟଙ୍କା କମିଛି ତେବେ ଏହା ଥିଲା ୨୪ କ୍ୟାରେଡ୍ ଗୋଲ୍ଡ ଆଜି ର ନୂଆ ରେଟ |

About odisha news

Check Also

ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିରର ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ଜାଣନ୍ତୁ ବିଶ୍ୱ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କାହିଁକି, ଆପଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିଶ୍ୱବ୍ରମହାଣ୍ଡର ଆରାଧ୍ୟ ଦେବତା ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ | ତେବେ ଏହିଖବରଟି ଶେଷଯାଏଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.