Breaking News

ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଏତିକି ଟଙ୍କା ନିଅନ୍ତି ଓଡିଆ ହୀରୋ ମାନେ !

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମ ଓଡିଆ ହୀରୋ ମାନେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ କେତେ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି ??? ଏହା ଯଦି ଆପଣମାନେ ଜାଣିବେ ତେବେ ଆପଣମାନଙ୍କର ହୋସ ଉଡିଯିବ | ଆପଣମାନେ ତ ସମସ୍ତେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଦେଖୁଥିବେ ଏବଂ ହୀରୋ ମାନଙ୍କର ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ବେସ ଇଛୁକ ଥିବେ |
ଏମିତିକି ଅଧିକାଂଶ ଫ୍ଯାନ ମାନେ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ଇଛୁକ ଥିବେ ଯେ ଓଲିଉଡ ର ହୀରୋ ମାନେ ଗୋଟେ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ଏମିତିକି ହୀରୋ ମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ଚାର୍ଜ କେତେ ରହୁଛି | ତେବେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଜାଣିବା ଯେ ହୀରୋ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଏ କେତେ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି | ତେବେ ଏସବୁ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାପାଇଁ ଏହି ଆର୍ଟିକ୍ଲ କୁ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢନ୍ତୁ |


ତେବେ ଆମ ଲିଷ୍ଟରେ ୧ ନମ୍ବରରେ ଆସୁଛନ୍ତି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାପାତ୍ର | ଆପଣମାନଙ୍କର ମୁନ୍ନା ଭାଇ | ଫିଲ୍ମ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଜରିଆରେ ସେ ପ୍ରଥମ କରି ଓଲିଉଡ ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ | ଏହାଛଡା ସେ ୨୦୦୯ ରୁ ୨୦୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକସଭାର ମେମ୍ବର ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ | ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆପଣମାନେ ଓଡିଶାର ହୀରୋ କହିଲେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ହେବ ନାହିଁ |
ସେ ୨୦୧୦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ୧ ରୁ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଉଥିଲେ | ହେଲେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୧୦ ରୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |


ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ୨ ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ସବ୍ୟସଚୀ ମିଶ୍ର | ସେ ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ରେ କାମ କରିବା ସହ ବେଙ୍ଗଲି ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଥାନ୍ତି | ବେଙ୍ଗଲି ରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକାଂଶ ଚଳଚିତ୍ର ରେ ମଧ୍ୟ ସେ ହୀରୋ ଭାବେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏପରେ ମଧ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସେ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ଯେପରି ଉପକାର କରିଛନ୍ତି ଏଥିପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଓଡିଶାରେ ତାଙ୍କର ଫ୍ଯାନ ଫଲୋଇଂ ବଢି ଯାଇଛି | ସେ ପାଗଳପ୍ରେମୀ ଫିଲ୍ମ ଜରିଆରେ ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୧୨ ରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |


ଏହାପରେ ଆମ ଲିଷ୍ଟ ର ତୃତୀୟରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ଅରିନ୍ଦମ ରୟ ସେ ମଧ୍ୟ ଓଲିଉଡ ଏବଂ ବେଙ୍ଗଲୀ ଇନଡସ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ସେ ୨୦୦୬ ମସିହାରେ ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଇଥିଲେ | ଏବଂ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚିତ୍ର ଆସିଥିଲା “ପ୍ରେମଋତୁ ଆସିଲାରେ “ | ଆପଣମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ବଡି ଫିଟନେସ ବିଷୟରେ ଭଲଭାବରେ ଜାଣିଥିବେ | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ୮ ରୁ ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |


ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ୪ ନମ୍ବର ରେ’ ଆସୁଛନ୍ତି ସ୍ଵରାଜ ବାରିକ ଯାହାକୁବି ଆପଣମାନେ ପିଲାଟି ବେଳୁ ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ରେ ଦେଖି ଆସୁଛନ୍ତି | ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୫ ରୁ ୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |
ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ୫ ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ବାବୁଶାନ ମହାନ୍ତି | ଯେ କି ଆପଣମାନଙ୍କର ଚକୋଲେଟ ବୟ ୨୦୦୯ ମସିହାରେ “ରୋମିଓ ଦି ଲଭର ବୟ” ରୁ ସେ ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ | ଏବଂ ତାପରେ ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ହିଟ ଚଳଚିତ୍ର ଦେଇଚାଲିଛନ୍ତି | ବାବୁଶାନ ଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଓଡିଶାରେ ଫ୍ଯାନ ଫଲୋଇଂର ମାତ୍ରା ବହୁତ ଅଧିକା ଏବଂ ସେ ବିବାହ କରିସାରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ତୃପ୍ତି ଶତପଥୀ | ସେ ଗୋଟିଏ ଚଳଚିତ୍ର ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୧୫ ରୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |


ଏହାପରେ ଆମ ଲିସ୍ଟରେ ୬ ନମ୍ବର ରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଆପଣମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ରପଡାର ସାଂସଦ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି | ବସନ୍ତ ନାୟକ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ନିର୍ଦେଶିତ ଫିଲ୍ମ “ଆଇ ଲଭ ୟୁ” ରେ ସେ ଓଲିଉଡ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ | ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୨୦୦୪ରେ ଫିଲ୍ମ ହଲ ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅନେକ ଆଲବମରେ କାମ କରିସାରିଥିଲେ | ସେ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ୨୨ ରୁ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *