Breaking News

ଫିଲ୍ମ ନିର୍ଦେଶକ ଙ୍କ ନାଁ ରେ ସାଂଘାତିକ ଅଭିଯୋଗ ! ହିରୋଇନ କୁ କହିଲେ …

ନିକଟରେ ବିସିସିଆଇ ସ୍ୱ ର୍ଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜିଆ ଖାନଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି। ଯାହା ପରେ ଜିଆ ଖାନ ପୁଣି ଥରେ ହେଡଲାଇନରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି | ଜିଆ ଖାନ ୨୫ ବର୍ଷ ବୟସରେଆତ୍ମ ହ ତ୍ୟାକରିଥିଲେ। ତାଙ୍କମୃ ତ୍ୟୁର ପାଖାପାଖି ସାତ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି | କିନ୍ତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତମୃ ତ୍ୟୁର ସମାଧାନ ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ନିକଟରେ ଜିଆଙ୍କ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ଦେଖାଦେଇଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜିଆଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାଜିଦ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଜିଆ ଖାନଙ୍କ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ‘ଡେଥ୍ ଇନ୍ ବଲିଉଡ’ର ଦ୍ୱିତୀୟ ଏପିସୋଡ୍ ବାହାରିଛି। ଯାହାର ଏକ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜିଆଙ୍କ ଭଉଣୀ ସାଜିଦ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଜିଆଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କହୁଛନ୍ତି, ‘ରିହର୍ସାଲ୍ ଚାଲିଥିଲା। ସେ (ଜିଆ) ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ପଢୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ (ସାଜିଦ୍ ଖାନ୍) ତାଙ୍କୁ ଟପ୍ ଏବଂବ୍ରା କାଢିବାକୁ କହିଥିଲେ | ସେ କ’ଣ କରିବେ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇନାହିଁ ଏବଂ ଏସବୁ ଘଟୁଛି। ସେ ଘରକୁ ଆସି ବହୁତ କାନ୍ଦିଲା। ‘

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଜିଆଙ୍କ ଭଉଣୀ କରିସ୍ମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କହିଛନ୍ତି- ମୋର ଏକ ଚୁକ୍ତି ଅଛି ଏବଂ ଯଦି ମୁଁ ଫିଲ୍ମ ଛାଡିଦେବି ତେବେ ସେମାନେ ମୋ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବେ ଏବଂ ବଦନାମ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ମୁଁ ଫିଲ୍ମ କରେ, ତେବେ ମୋତେ ଜୈନଉତ୍ପୀ ଡ଼ନ କରାଯିବ | ଏହା କୌଣସି ଜିନିଷ ହରାଇବା ପରିସ୍ଥିତି | ତେଣୁ ସେ ସେହି ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ। ” ଏହି ସମୟରେ କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ।

କରିସ୍ମା ତାଙ୍କ ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ, ମୋର ମନେ ଅଛି ଯେ ମୁଁ ବଡ଼ ଭଉଣୀ (ଜିଆ ଖାନ) ଙ୍କ ସହ ସାଜିଦ ଖାନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି। ମୁଁ ସେତେବେଳେ ପ୍ରାୟ ୧୬ ବର୍ଷର ଥିଲି | ମୁଁ ଏକ ଷ୍ଟ୍ରାପୀ ଟପ୍ ପିନ୍ଧି ରୋଷେଇ ଟେବୁଲ ଉପରେ ବସିଲି | ସେ (ସାଜିଦ) ମୋ ଆଡକୁ ଚାହିଁ କହିଲା-

ସେସେ  କ୍ସଚାହାଁନ୍ତି। ମୋ ଭଉଣୀ ଜିଆ ତୁରନ୍ତ ମୋତେ ଉଦ୍ଧାର କରି କହିଲା – ନା, ତୁମେ କ’ଣ କହୁଛ? ଏଥିପାଇଁ ସେ କହିଲା- ଦେଖ, ସେ କିପରି ବସିଛି | ମୋ ଭଉଣୀ କହିଲା- ‘ନା, ସେ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ | ତଥାପି ସାନ | ସେ କ’ଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। ‘ ଏହା ପରେ ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଚାଲିଗଲୁ। ”

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଯେତେବେଳେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚାଲିଥିଲା, ଅନେକ ମହିଳା ସାଜିଦ ଖାନଙ୍କୁ ଜୈନଉତ୍ପୀ ଡ଼ନଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହି ତାଲିକାରେ ବହୁ ଜଣାଶୁଣା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଏହା ପରେ ସାଜିଦ ଖାନଙ୍କୁ ହାଉସଫୁଲ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *