Breaking News

ଫେରିଲା କରୋନା ! ଫେବୃଆରୀ ୨୮ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍କୁଲ୍-କଲେଜ ବନ୍ଦ

ଅତୀତରେ କରୋନା ର ପ୍ରକୋପ ବିଷୟରେ ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ତେବେ ଏହି କରୋନା ଏବେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଲେଉଟିବାରେ ଲାଗିଛି । ପୁଣିଥରେ ଏହା ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାରିପଟେ ଭୟାନକ ବାତାବରଣ ଖେଳାଇବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଦେଶରେ କାୟା ମେଲାଇବାକୁ ଆରମ୍ଭ କଲାଣି ଏହି ଭାଇରସ୍ ।


ପୁଣି ଥରେ ଏହି ଭାଇରସ ପୁନେ ଠାରେ ତାହାର କାୟା ମେଲାଇଛି । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ସରକାର ପୁଣି ଥରେ ସବୁଥିରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାଯୋଗୁଁ ପୁନର୍ବାର ପୁଣେର ସମସ୍ତ ସ୍କୁଲକୁ ଆସନ୍ତା ଫେବୃଆରୀ ୨୮ ଯାଏଁ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଛି ।


ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନ ପୁଣିଥରେ ସପ୍ତାହକ ପାଇଁ ବନ୍ଦ ଘୋଷଣା କରିଦିଆଯାଇଛି । ଏ ନେଇ ପୁନେର ଡିଭିଜନାଲ କମିସନର ପ୍ରେସ୍‌ କନଫରେନ୍ସ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ରାତି ୧୧ଟାରୁ ସକାଳ ୬ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାତ୍ରି କର୍ଫ୍ୟୁ ମଧ୍ୟ ଜାରି ହୋଇଛି । କେବଳ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସେବା ଛଡା ଅନ୍ୟାନ ଯାନବାହନ ଯିବାଆସିବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଯାଇଛି ।


ତେବେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ମାଧ୍ୟମିକ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ବୋର୍ଡ ସଚିବ ଅଜିତ ପାଓ୍ବାର ଏଥିପାଇଁ ଏକ ଜରୁରୀକାଳୀନ ବୈଠକ ଡକାଇଛନ୍ତି । ବୈଠକରେ କୋଭିଡ୍‌ ସଂକ୍ରମଣ କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯାଇଛି ।


ଅନେକ ଦିନ ବ୍ୟବଧାନରେ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୨୧ରେ ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜ୍‌ ଖୋଲାଯାଇଥିଲା । ହେଲେ ଏବେ ପୁନଶ୍ଚ ସେଠାରେ ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାର ଆସନ୍ତା ଫେବୃଆରୀ ୨୮ ଯାଏଁ ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜ ଛୁଟି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି ।

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

About admin

Check Also

ମହାଲିଙ୍ଗ କଲେଜରେ ସେଦିନ ରାତି କାହାଣୀ କହିଲେ JCB ଡ୍ରାଇଭର ପୁଷ୍କର, ଏମିତି କଥା ଶୁଣି ଆପଣ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ କଳାହାଣ୍ଡି ମହାଲିଙ୍ଗ ସ୍ଥିତ ସନସାଇନ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ ର ଶିକ୍ଷକ ମମିତା ମେହେର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *