Breaking News

ମାଙ୍କ ଅଭୁତ ଲୀଳା ! ଏମିତି ଏକ ମନ୍ଦିର ଯେଉଁଠି ପାଣିରେ ଜଳେ ଦୀପ

ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ନୁଝି ପାରୁନାହାନ୍ତି ଏହାର ରହସ୍ୟ | ପାଣିରେ ଜଳୁଛି ମନ୍ଦିରର ଦୀପ | ସନାତନ ଧର୍ମରେ ପ୍ରତିମା ପୂଜା କୁ ମହତ୍ଵ ଦିଆଯାଏ | ସେଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମନ୍ଦିର ରହିଛି | ତେବେ ଆମ ଦେଶରେ କିଛି ଏପରି ଜାଗା ରହିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ କିଛି ଚମତ୍କାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | ଏମିତି ଏକ ମନ୍ଦିର ରହିଛି ଯେଉଁ ଠାରେ ମନ୍ଦିର ପାଣିରେ ଦୀପ ଜଳୁଥାଏ |

ତେବେ ଏଯାଏଁ ମଧ୍ୟ ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ ଏହାର ଭେଦ କରି ପାରିନାହାନ୍ତି | ତେବେ କେହି କେହି ଏହାକୁ ଭକ୍ତର ଆସ୍ଥା ଏବଂ ବିଶ୍ବାସର କଥା ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି | ଭକ୍ତି ବଳରେ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ହୁଏ ବୋଲି ମାନ୍ୟତା ରହିଛି | ଆଉ ଯେଉଁଠାରେ ଚମତ୍କାର ହୋଇଥାଏ ସେଠାରେ ଆସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ରହିଥାଏ | ତେବେ ମାଆଙ୍କର ଏପରି ଏକ ମନ୍ଦିର ରହିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସ୍ଥିତ ଶାଜାପୁର ଜିଲ୍ଲା କଲି ସିଂହ ନଦୀ କୂଳରେ |

ଏଠାରେ ନଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଚମତ୍କାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚକକିତ କରିଦେଇଛି | ଯେଉଁଥି ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ଵାସ ଏହି ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଅଧିକ ଗଭୀର ରହିଛି | ସବୁଠି ତେଲ ବ ଘିଅରେ ଦୀପ ଜଳିଥାଏ ହେଲେ ଏଠାରେ ପାଣିରେ ଦୀପ ଜଳିଥାଏ | ଯାହା କି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚକକିତ କରିଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ସାନ ସିନା ଦାନ ତାଙ୍କ ମହାନା, ଜନ୍ମ ଦିନରେ ଚାଲିଗଲେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ହେଲେ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ବଞ୍ଚାଇ ଦେଇ ଗଲେ ୧୨ ଜୀବନ, ପୁରା ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଆଖିରୁ ଲୁହ ଝରି ଯିବ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଏମିତି ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁମାନେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ପରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *