Breaking News

ମାଙ୍କ ଅଭୁତ ଲୀଳା ! ଏମିତି ଏକ ମନ୍ଦିର ଯେଉଁଠି ପାଣିରେ ଜଳେ ଦୀପ

ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ ମଧ୍ୟ ନୁଝି ପାରୁନାହାନ୍ତି ଏହାର ରହସ୍ୟ | ପାଣିରେ ଜଳୁଛି ମନ୍ଦିରର ଦୀପ | ସନାତନ ଧର୍ମରେ ପ୍ରତିମା ପୂଜା କୁ ମହତ୍ଵ ଦିଆଯାଏ | ସେଥିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ମନ୍ଦିର ରହିଛି | ତେବେ ଆମ ଦେଶରେ କିଛି ଏପରି ଜାଗା ରହିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ କିଛି ଚମତ୍କାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | ଏମିତି ଏକ ମନ୍ଦିର ରହିଛି ଯେଉଁ ଠାରେ ମନ୍ଦିର ପାଣିରେ ଦୀପ ଜଳୁଥାଏ |

ତେବେ ଏଯାଏଁ ମଧ୍ୟ ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ ଏହାର ଭେଦ କରି ପାରିନାହାନ୍ତି | ତେବେ କେହି କେହି ଏହାକୁ ଭକ୍ତର ଆସ୍ଥା ଏବଂ ବିଶ୍ବାସର କଥା ବୋଲି କହିଥାନ୍ତି | ଭକ୍ତି ବଳରେ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ହୁଏ ବୋଲି ମାନ୍ୟତା ରହିଛି | ଆଉ ଯେଉଁଠାରେ ଚମତ୍କାର ହୋଇଥାଏ ସେଠାରେ ଆସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଦୃଢ ରହିଥାଏ | ତେବେ ମାଆଙ୍କର ଏପରି ଏକ ମନ୍ଦିର ରହିଛି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସ୍ଥିତ ଶାଜାପୁର ଜିଲ୍ଲା କଲି ସିଂହ ନଦୀ କୂଳରେ |

ଏଠାରେ ନଅ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିବା ଏକ ଚମତ୍କାର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚକକିତ କରିଦେଇଛି | ଯେଉଁଥି ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ଵାସ ଏହି ମନ୍ଦିର ଉପରେ ଅଧିକ ଗଭୀର ରହିଛି | ସବୁଠି ତେଲ ବ ଘିଅରେ ଦୀପ ଜଳିଥାଏ ହେଲେ ଏଠାରେ ପାଣିରେ ଦୀପ ଜଳିଥାଏ | ଯାହା କି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ ଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚକକିତ କରିଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଅହିରାଜ ସାପକୁ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ମହିଳା , ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭିଡିଓ , 1 ଲକ୍ଷ ରୁ ଅଧିକ ଦେଖିସାରିଲେଣି

ବିଷଧର ସାପର ନା ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଛୁଆଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବୟସ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମସ୍ତେ ଛା- ନି- ଆ ହେଇଯାଆନ୍ତି। …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *