Breaking News

ଦିନ ଥିଲା ଗୋବିନ୍ଦା ଏକା ସାଥିରେ ୭୦ଟି ସିନେମାରେ ସାଇନ କରୁଥିଲେ, ଆଜି ତାଙ୍କର ଏହି ଭୁଲ କାରଣରୁ ତାଙ୍କୁ ସିନେମା ମିଳୁ ନାହିଁ ।

90 ଦଶକରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର କୌଣସି ପରିଚୟ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ତାଙ୍କର ଭିନ୍ନ ନୃତ୍ୟ ଶୈଳୀ ପାଇଁ ସେ ବେସ ଜଣାଶୁଣା ଏହି ଅଭିନେତା 90 ଦଶକରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିବା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ | 1986 ର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଇଲଜାମରେ, ଗୋବିନ୍ଦା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ତାଙ୍କର ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଯୋଗ୍ୟତା କରିଥିଲେ |

ଗୋବିନ୍ଦା ଏକାଠି 70 ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିଥିଲେ |
90 ଦଶକରେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଗୋବିନ୍ଦା 3 ଦଶନ୍ଧି ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ନିଜର ଯାଦୁ ବଜାୟ ରଖିଥିଲେ | କୁହାଯାଏ ଯେ ସେ ଏକ ସମୟରେ 70 ଟି ଫିଲ୍ମରେ ସାଇନ୍ କରିଥିଲେ। ଗୋବିନ୍ଦା ନିଜେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଛନ୍ତି,

“ହଁ, ଏକ ସମୟରେ ମୁଁ 70 ଟି ଫିଲ୍ମ ସାଇନ୍ ଅପ୍ କରିଥିଲି। 8-10 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା | ତାରିଖ ଅଭାବ ହେତୁ ମୋତେ ନିଜେ 4-5 ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଛାଡିବାକୁ ପଡିଲା। ”

ସେତେବେଳେ ଗୋବିନ୍ଦା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ, ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ 2-3-films ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା | ତାଙ୍କର ଯାଦୁ ଏତେ ଥିଲା ଯେ ସିନେମା ତାଙ୍କ ନାମରେ ହିଟ୍ ହେଉଥିଲା | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସିନେମା ହଲ୍ ବାହାରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଲାଇନରେ ଛିଡା ହୋଇ ରହୁଥିଲେ |

ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସି ନାହାନ୍ତି | ଅତୀତରେ ସେ ଏପରି କିଛି ଭୁଲ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଥରେ 70 ଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏକାଠି ସାଇନ୍ କରୁଥିବା ଅଭିନେତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଭୁଲରେ ବି କୌଣସି ସିନେମା ଆସୁ ନାହିଁ | ଗୋବିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ଭୁଲକୁ ସ୍ୱୀକାର କରି ନିଜର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପାର୍ଶ୍ୱ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ।

ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ସେ କୁହନ୍ତି, ‘ବଲିଉଡ ଏକ ବଡ ପରିବାର ପରି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ସେହି ପରିବାରର ଅଂଶ ହୋଇଥାଅ, ତୁମେ ଭଲ କରିବ। ’ଗୋବିନ୍ଦା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଖରାପ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଗତି କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମାମଲା , ବର୍ଷା (Varsha) ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ସମାଧାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ କାରଣ ବର୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *