Breaking News

ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ବିବାହ କଲେ କୁଆଁରି ବୋହୁ ସିରିଏଲ୍ ର ସିମ୍ବା

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡିଆ ସିରିୟଲ ଦେଖୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣମାନେ ଓଡିଆ ଚ୍ଯାନେଲ ତରଙ୍ଗରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ଧାରାବାହୀକ କୁଆଁରୀ ବୋହୁ କୁ ଆପଣମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ସେଥିରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଅଭିନେତା ସିମ୍ବା ଏବଂ ଅନେକ ଧାରାବାହିକରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଯାଜ୍ଞାଜିନୀ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |


ତେବେ ଏହା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ବିବରଣୀ ଜାଣିବାକୁ ହେଲେ ଭିଡିଓ କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭାବେ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖନ୍ତୁ | ତେବେ ଆପଣ ଅଭିନେତା ସିମ୍ବା ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବେ ଜାଣିଥିବେ | ତେବେ ସେ ଏବେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାଜ୍ଞାସିନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯାଜ୍ଞାସିନୀଙ୍କୁ ବି ମଧ୍ୟ ଆପଣମାନେ ନୂଆ ବୋହୁ ସିରିୟଲରେ ଚାନ୍ଦବାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ନିଶ୍ଚୟ ଦେଖିଥିବେ | ତେବେ ନୂଆ ବୋହୁ ସିରିୟଲରେ ଅଭିନୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ରେ ଅଭିନୟ କରିସାରିଥିଲେ ଯେପରିକି ପରୀ , ମାନିନୀ |

ତେବେ ଏହି ସବୁ ଧାରାବାହିକରେ ଯାଜ୍ଞାସିନୀ ତାଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ସେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ସିମ୍ବା ଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ ବାହାଘର ପରୀରେ ବହୁତ ଖୁସି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ତେବେ ସେ ତାଙ୍କର ବାହାଘର ର କିଛି ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଫେସବୁକ ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏକାଉନ୍ଟ ରେ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରଛନ୍ତି |

ଯଦି ଆମ ଲେଖାଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ତଳେ ଥିବା ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟଟିକୁ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆମେ ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଅନେକ ଲେଖା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିବୁ ଧନ୍ୟବାଦ |

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *