Breaking News

ଏହି କାରଣରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଙ୍କୁ 55 ବର୍ଷ ବୁଢା ସହ ବିବାହ କରାଇଥିଲେ | କାରଣ ଜାଣିଲେ …

ଯଦି ଆମେ ବଲିଉଡ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ଆଜି ଆମେ ସେହି ହିରୋ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛ, ଯିଏକି ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହିଟ୍ ଏବଂ ଫିଟ୍ ହିରୋ ଭାବରେ ପରିଗଣିତ | ଆମେ ଏଠାରେ ଅନ୍ୟ କାହା ବିଷୟରେ କହୁ ନାହୁଁ ବରଂ ବଲିଉଡର ଖିଲାଡି କୁମାର ଅର୍ଥାତ୍ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ନାହିଁ ଯେ ଆଜିର ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଅଭିନେତା ଯିଏକି ବଲିଉଡର ସମସ୍ତ ତିନି ଖାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିପାରିବେ |

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଅତି ସତର୍କତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ହଁ ଯଦି ଆମେ କହିବା ଯେ ସେ କେବଳ ଜଣେ ଭଲ ଅଭିନେତା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ଭଲ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପିତା ମଧ୍ୟ ତେବେ କିଛି ଭୁଲ୍ ହେବ ନାହିଁ | ଯଦିଓ ଆଜି ଆମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ବାସ୍ତବରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଭାଇ |

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ ଖାନ୍ନା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଖାନ୍ନା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାୟ ସାତ ବର୍ଷ ସାନ ଯଦି ଆମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ନାମ ଅଲକା ବାରହାଲ ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ନିଜଠାରୁ ପନ୍ଦର ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ସୁନ୍ଦରତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ କାହାଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅଲକା ମିଡିଆ ଏବଂ କ୍ୟାମେରା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ଏହି କାରଣରୁ ବହୁତ କମ୍ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣନ୍ତି | ତେବେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ସୋ’ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ନିଜଠାରୁ ପନ୍ଦର ବର୍ଷ ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ହିରାନନ୍ଦାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ସମୟରେ ଲାଇମଲାଇଟରେ ଆସିଥିଲେ। ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ତାହା ହେଉଛି |

ଯଦି ଆମେ ସରଳ ଭାବରେ କହିବା ତେବେ ସେ ନିଜଠାରୁ ପନ୍ଦର ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ | ଅବଶ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଭଉଣୀ ତାଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା | କିନ୍ତୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ଜିଦ୍‌ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଆଗରେ ନତମସ୍ତକ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ସୂଚନା ଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପ୍ରଥମେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଭଉଣୀର ପ୍ରେମ ସାମ୍ନାରେ ନତମସ୍ତକ ହେବାକୁ ପଡିଲା।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି ଉଭୟେ 2013 ମସିହାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଲକା ଚାଳିଶ ବର୍ଷ ବୟସ ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରାୟ 55 ବର୍ଷ ବୟସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ ପ୍ରେମ କେବେ ବୟସରେ ଦେଖାଯାଏ ନାହିଁ | ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଦୁଇଜଣଙ୍କର ବିବାହ ହେବାର ଛଅ ବର୍ଷ ବିତିଗଲାଣି ଏବଂ ଆଜି ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି |

About odisha news

Check Also

ଆପଣ ମାନେ କେବେ ନିତୁ ମିଶ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାମୀକୁ କେବେ ଦେଖିନଥିବେ ଦେଖନ୍ତୁ ସେ କୋଉ Hero ଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି !

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ତ ଶିରିଏଲ ତଥା ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡରଷ୍ଟି ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିତୁ ମିଶ୍ର କୁ ବେଶ୍ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.