Breaking News

ଏହି ଝିଅ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ପରି ଅବିକଳ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସଲମାନ ଥରେ ତାଙ୍କ ସହ ଏମିତି କରିଦେଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଝିଅ କିଏ ?

ପ୍ରାୟ 15 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାହାରିଥିଲା, “ଲକି – ନୋ ଟାଇମ ଫର ଲଭ” | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ହିରୋଇନ୍ ଚରିତ୍ରରେ ସ୍ନେହା ଉଲାଲ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମଟି ଅଧିକ ଭଲ କରିପାରି ନଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଅବିକଳ ହେତୁ ସ୍ନେହା ଆଲୋଚନାର ମାଧ୍ୟମ ପାଲଟିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଚିତ୍ର ରିଲିଜ୍ ହେବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ଏବଂ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କର ବ୍ରେକ ଅଫ ହୋଇଥିଲା ।

ସେହି ସମୟରେ ଏହି ବ୍ରେକଅପ୍ ମଧ୍ୟ “ଟକ୍ ଅଫ୍ ଡି ଟାଉନ୍” ହୋଇଗଲା | ସ୍ନେହା ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ କିଛି ସମୟ ବିରତି ନେଇଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଅସୁସ୍ଥତା ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ସଲମାନଙ୍କ ପାଖକୁ କାମ ମାଗିବାକୁ ଯିବି ନାହିଁ।

ସ୍ନେହା ଉଲାଲ 4 ବର୍ଷ ଧରି ଅଟୋ ଇମ୍ୟୁନ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ
33 ବର୍ଷିୟ ସ୍ନେହ ଉଲାଲ 18 ଡିସେମ୍ବର 1987 ରେ ମସ୍କାଟର ଓମାନ ସହରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ | ଏହାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଲଗାତାର ଚାରି ବର୍ଷ ଧରି ସେ ଏକ ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥ ଅଟୋ ଇମ୍ୟୁନ ଡିସଅର୍ଡରରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ଏହା ଏକ ରକ୍ତ ରୋଗ। ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ସେ ଏପରି ଭାବରେ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇଗଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପାଦରେ ଠିଆ ହେବା ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା। ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ନିଖୋଜ ଥିଲେ।

ନାଚିବା ଏବଂ ଶୁଟିଂ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ଥିଲା –
ସ୍ନେହାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ସେ ଏପରି ଦୁର୍ବଳ ଥିଲେ ଯେ ଶୁଟିଂ ଏବଂ ନାଚିବା ମଧ୍ୟ ଅସମ୍ଭବ ହୋଇପଡିଥିଲା ଏବଂ ହିରୋଇନ୍ ହୋଇ ବଞ୍ଚିବାର କୌଣସି ସାମର୍ଥ୍ୟ ନଥିଲା। ସ୍ନେହାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ସେ କେବଳ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ବିରତି ନେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ସ୍ନେହା ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇଛି ଏବଂ ସେ ଫିଲ୍ମରେ କମବେକ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି |

ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଅବିକଳ ଅଟନ୍ତି –
ସ୍ନେହା ସଲମାନଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ ଅବିକଳ, ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସଲମାନ ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଆଣିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଦୂରେଇବା ଏବଂ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚରାଗଲା, ସେ ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସଲମାନକୁ କାମ ମାଗିବାକୁ ଯିବେ ନାହିଁ | ବଲିଓଡରେ ସମସତେ ତାଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଙ୍କର ଅବିକଳ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ସ୍ନେହାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଥରେ ସେ ସଲମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲେ, ତାଙ୍କ କୁକୁରମାନେ ମଧ୍ୟ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଭୁକିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ ।

ମାତ୍ର 18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ କରିଥିଲେ –
ସ୍ନେହା 18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସଲମାନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଲକି କରିଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ ମଧ୍ୟ ମଝିରେ ରହି ଯାଇଥିଲା | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସ୍ନେହା ପ୍ରଥମେ ଅଧ୍ୟୟନ ସମାପ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ |

ସ୍ନେହାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଯାତ୍ରା –
ସ୍ନେହାଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପରେ ‘ଆର୍ଯ୍ୟନ୍’, ‘ଜାନେ ଭୀ ଦ ୟାରୋ’, ‘କାଶ୍ ମେରେ ହୋତ’, ‘କ୍ଲିକ୍’, ‘ବେ-ଜୁବାନ୍ ଇଶ୍କ’ ପରି ସେଇନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଏହି ସମସ୍ତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫ୍ଲପ୍ ହୋଇଥିଲା | ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଫ୍ଲପ୍ ହେବା ପରେ ସ୍ନେହା ଦକ୍ଷିଣ ଆଡକୁ ଯାଇ ସେଠାରେ ଏକ ବଡ ହିଟ୍ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥିଲା |

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *