Breaking News

ଅନ୍ତ- ରଙ୍ଗ ମୂହୁର୍ତ୍ତର ଦୃଶ୍ୟ ଶୁଟିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଏହି ଷ୍ଟାର ଖୋଲି ଦେଇଥିଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଜିପ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା

ଯେତେବେଳେ ବି ତୁମେ କୌଣସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବ ଏବଂ ଯଦି ଏଥିରେଅନ୍ତ ରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି, ତେବେ ଅନେକ ଥର ତୁମ ମନରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିଥିବ ଯେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସେଟରେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନେ କିପରି ଏପରି ଦୃଶ୍ୟ କରିପାରିବେ? ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଅନେକ ଥର ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତ ରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇଁ ଲଜ୍ଜିତ ହେବାକୁ ପଡିଛି ।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଯେତେବେଳେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଚାଲିଥାଏ, ସେଟରେ ଅନେକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ଥାନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ଥର ଏମିତି କିଛି ସମୟ ଆସିଛି ଯେତେବେଳେ ଅଭିନେତା ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଅନ୍ତ-ରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ଉପରେ ନି ୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ କଟ୍ ପରେ ମଧ୍ୟ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହଅନ୍ତ-  ରଙ୍ଗ ରହିବାକୁ ଲାଗି ଥିଲେ ଏବଂ ସେତେବେଳେ ସେ ହୋସ ଫେରି ଆସିବା ପରେ ଲ ଜ୍ଜିତ ହୋଇଥିଲେ| 2013 ରେ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ମେ ଆଇ ଡୋଣ୍ଟ ଲଭ ୟୁ ରେ ହୋଇଥିଲା | ଚାଲ ପୁରା କାହାଣୀ ଜାଣିବା |

ସିନ ହେବା ସମୟରେ ହିରୋଇନଙ୍କ ଜିପ୍ ଖୋଲା ଯାଇଥିଲା-
ଏହି ଫିଲ୍ମ 2013 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ରୁସଲାନ୍ ମମତାଜ ଏବଂ ଚେତନା ପାଣ୍ଡେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅନ୍ତ ରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ଥିଲା | ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଦୃଶ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ରୁସଲମାନ ଉ-ତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏକ ଅ-ନ୍ତରଙ୍ଗ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଉଥିବାବେଳେ ରୁସଲାନ୍ ଏତେ ଉ ତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ଚେତନାର ଜିପ୍ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲେ | ଯାହା ସେଟ୍ ଉପରେ ଏକ କୋଲାହାଲ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା | ତେବେ ପରେ ସେ ଏଥିପାଇଁ ଚେତନାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ଜୟା ପ୍ରଦାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଘଟିଛି-
ଅଭିନେତା ଦିଲୀପ ତାହିଲ ଏବଂ ଜୟା ପ୍ରଦାଙ୍କ ସହ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ଦିଲୀପ ତାହିଲ ନିଜର ନି ୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ କଟ ପରେ ମଧ୍ୟ ଜୟା ପ୍ରଦାଙ୍କ ସହ ଅଭିନୟ ଜାରି ରଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ରାଗିଯାଇ ଜୟା ଦିଲୀପଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚାପୁଡ଼ା ମଧ୍ୟ ମାରି ଥିଲେ ।

ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଜୟପ୍ରଦା ରାଗି ଯାଇଥିଲେ | ସେ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କ ଠାରୁୟ ନିଜକୁ ବାହାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେ ସଫଳ ହୋଇନଥିଲେ, ସେ ଦିଲ୍ଲୀପଙ୍କୁ ଜୋରରେ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିଲେ। ଜୟପ୍ରଦାଙ୍କ ଏହି ମନୋଭାବ ଦେଖି ସେଟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଯଦି ଏହି ଖବରକୁ ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ, ତେବେ ଦିଲୀପ ଏପରି ଦୃଶ୍ୟର ସୁଟିଂ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ସହ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଆଗରେ ଲେଖିବା ଉଚିତ ଯେ ତାଙ୍କର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *