Breaking News

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କର ବଡ ଖୁଲାସା- ଯୁବତୀ ସମୟରେ ଧାର୍ମିକ ଗୁରୁ ଏମିତି କରିଥିଲେ!

ୱେବସିରିଜ ଆଶ୍ରମରେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନୁପ୍ରିୟା ଗୋଏଙ୍କା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ରହସ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଅପ୍ରୀ ତିକର ଅନୁଭୂତି ଯୋଡି ହୋଇଛି।

ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସେ ଏମିତି ଭାବେ କହିଥିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ମନରେ ବହୁତ ଖରାପ ପ୍ରଭା ବ ପକାଇଥିଲା | ସେ ଏହି ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ମୋ ବାପାଙ୍କର ଅନେକ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି | ମୋର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ସଂଜ୍ଞା ବହୁତ ଭିନ୍ନ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ମୋର ସଂଜ୍ଞା ହେଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ଵାସ କର, ଆମ ଉପରେ ଥିବା ଏକ ବାହ୍ୟ ଶକ୍ତିର ଅସ୍ତିତ୍ୱକୁ ଗ୍ରହଣ କର, ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରା ଗ୍ରହଣ କର ଏବଂ ବିଶ୍ଵାସ କର ଯେ ଆମଠାରୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତି ଅଛି, ଯାହା ଆମଠାରୁ ଉପରେ ଅଛି |

ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଭଗବାନ ସେଠାରେ ଅଛନ୍ତି, କାରଣ ଏହା ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ଅନୁଭବ ଦେଇଥାଏ | ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ଭଗବାନ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୋ ପାଇଁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଜୀବନରେ କିଛି ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା | ଏହା ମୋ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ହେଉ, ମୋ ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମାଜ ପାଇଁ ହେଉ | ଯଦି ମୁଁ ଏସବୁ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ, ତେବେ ମୁଁ ମୋର ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ସହିତ ସମ୍ପ ର୍କ ରେ ଅଛି କିମ୍ବା ମୁଁ ସେହି ପଥରେ ଅଛି। ‘

କିନ୍ତୁ ପିତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ସର୍ବଦା ଜଣେ ସାଧୁ , ସାଧବୀଙ୍କୁ ପାଗଳାମି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୋଜିବା, ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଛାଡି ଦେବା ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ତାଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସରେ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବା | ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ପରିବାର ପାଇଁ ଅନେକ କ୍ଷତି ଘଟାଇଥିଲା କାରଣ ସେମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ପରିବାର ଉପରେ ନଥିଲା | ଜଣେ ପିତା ଭାବରେ ସେ ସ୍ୱାମୀ ଭାବରେ ନିଜର ଦାଇତ୍ଵରୁ ବଞ୍ଚିବାରେ ଲାଗିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସେ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଅସ ମର୍ଥ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଆମ ପରିବାରକୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିଲା |

‘ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସାଧୁଙ୍କ ଭୁଲ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଅନୁଭବ ହୋଇଥିଲା’
ଅନୁପ୍ରିୟା ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଏବଂ ମୁଁ ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସାଧୁଙ୍କ ଭୁଲ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିଥିଲି, ଯିଏ ମୋର ଫାଇ ଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା ଏବଂ ଏହା ଘଟିଥିଲା କାରଣ ମୁଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି ଏବଂ ମୋ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ। ସେ ଏପରି ଜଣେ ଯିଏ ଅନେକ ବ୍ୟବହାରିକ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି | ମୋର ପୁରା ପରିବାର ତାଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ 17-18 ବର୍ଷ ବୟସରେ ମୋଠାରୁ ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ଏବଂ ଏହି ଜିନିଷ ମୋତେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି    ଭ ୟଭୀତ କଲା | ‘
.
‘ମୋ ଜୀବନରେ ଖରାପ ଉପାୟ’
ଖୁସିର କଥା, ଯଦିଓ ମୁଁ ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲି, ତଥାପି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଦେଇ ନଥିଲି ଏବଂ ସେହି ପରିସ୍ଥିତିରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ମୋ ଭିତରେ ସ୍ୱର ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ, ଯଦିଓ ମୁଁ ନିଜେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଯୁଦ୍ଧ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା | ମୁଁ କିଛି ସଭାରେ ତାଙ୍କର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହୃଦୟଙ୍ଗମ କଲି, ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ କିଛି ଅଲଗା ଅଟେ | ମୁଁ ମୋର ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ଜାରି ରଖିଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲି | ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଅଂଶ ଥିଲା, ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଆଶ୍ରମ 2 – ଡାର୍କ ସାଇଡ୍ 11 ନଭେମ୍ବର 2020 ରୁ MX ପ୍ଲେୟାରରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଂ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମାମଲା , ବର୍ଷା (Varsha) ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ସମାଧାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ କାରଣ ବର୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *