Breaking News

ଏହି ୫ଟି ନାମର ଝିଅ ଗଙ୍ଗା ଭଳି ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି, ଏହି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଯିଏ ବିଭାହ କରିବ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପୁରା ଖୋଲିଯିବ !

ଦର୍ଶକବନ୍ଧୁ ଏହି ଦୁନିଆରେ ଝିଅ ମାନକୁ ବୁଝିବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଥାଏ କାହିଁକି ନ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ମନରେ କେତେବେଳେ କଣ ଚାଲି ଥାଏ ଏକ କେହିବି କହି ପାରିବେ ନାହିଁ ସେମିତି ଆପଣ ଗୋଟେ କଥା ଶୁଣିଥିବେ ଯେବେ ଭଗବାନ ନାରୀକୁ ବୁଝି ପାରିଲେ ନାହିଁ ତାହାଲେ ସାମାନ୍ୟ ମଣିଷ କିପରି ବୁଝି ପାରିବ ପ୍ରକୃତରେ କଥା ଏହା ଯେ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ବେବହାର ଏତେ ଅଲଗା ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ କେବେ କୋଉ ଦିନିଷ ଉପରେ କଣ ପତିକ୍ରିୟା ଦେବେ ଏହା କେହି କହି ପାରିବେ ନାହିଁ ଏହି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ ଝିଅ ମାନେ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ ପାଣି ଭଳି ନିର୍ମଳ ଏବଂ ଗଙ୍ଗା ଜଳ ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଶୋଭବର ହୋଇଥାନ୍ତି ସେମିତି ବହୁତ ଯହିଁ ମାନେ ଥାନ୍ତି |

ଏମିତିକି ଯେଉଁ ମାନେ ବହୁତ ଚାଲାକ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଭରସାର ଯୋଗ୍ୟ ହୋଇନଥାନ୍ତି ଆଜି ଆମେ ସେହି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବୁ ସେହିମାନେ ବହୁତ ପବିତ୍ର ହୋଇଥାନ୍ତି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜାଣିବା ପାଇଁ କହି ଦେଉଛୁ ଯେ ଯେଉଁ ଯହିଁ ମାନଙ୍କର ନାମ ଏହି ଅକ୍ଷରରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ବହୁତ ପବିତ୍ର ବୋଲି ମାନାଯାଇଥାଏ ସେଥି ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବିଷୟକୁ ଧାନ୍ୟର ସହିତ ପଢନ୍ତୁ | ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ନାମ ଥାଇ ପାରେ |

B ନାମର ଝିଅ
ଏହି B ନାମ ଥିବା ଯହିଁ ମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଶୋଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ ହୋଇଥାନ୍ତି | ଏମାନେ କୌଣସି ପରିସ୍ତିସ୍ଥିରେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସାଥ ଛାଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ବେବହାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ କୋମଳ ହୋଇଥାଏ ଏହି କାରଣରୁ ପବିତ୍ର କୁହାଯିଥାଏ |

N ନାମର ଯହିଁ
ଏହି ନାମର ଝିଅ ମାନେ ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନାମ N ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ବହୁତ ତେଜ ଶୋଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଏମାନେ ପରିବାର ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ଧନ୍ୟ ବହୁତ ରଖିଥାନ୍ତି | ଏମାନେ ଏମିତି କାମ କେବେ କରିନଥାନ୍ତି ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଏମାନଙ୍କ ପରିବାରର ଖରାପ ହେବ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ହେବ ଏହି ନାମ ଥିବା ଝିଅ ମାନଙ୍କର ବେବହାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ |

bright flamy symbol on the black background

P ନାମ ଝିଅ
ଏହି ନାମର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନାମ P ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ସମ୍ପର୍କକୁ ବାନ୍ଧି ରଖିବା ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜଣା ଥାଏ | ଏହି ନାମ ଥିବା ଝିଅ ମାନେ ପ୍ରତେକ ମଣିଷର ଭାବନାକୁ ଧ୍ୟାନର ସହିତ କରିଥନ୍ତାନ| ହୋଇ ପାରେ ସେମାନେ ବଡ ହୋଇଥାନ୍ତୁ ବା ସାନ ଏମାନେ କେବେ କାହାରିକୁ ଦୁଃଖ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ମଧୁର କଥା କୁହନ୍ତି ଏହି କାରଣରୁ ଏମାନଙ୍କୁ ପବିତ୍ର ବୋଲି ମନାଯାଏ |

S ନାମର ଝିଅ
ଏହି ନାମର ଝିଅ ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନାମ S ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପବିତ୍ର ବୋଲି ମନାଯାଇଥାଏ ଏମାନେ ବହୁତ ଲାଜ କୁଲା ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ଏମାନଙ୍କ ପରିବାରର ମାନ ṁମର୍ଯ୍ୟତା ରଖିଥାନ୍ତି ଆମେ ସିଧା ଶବ୍ଦରେ କହିବା ତ ଏମାନେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଖୁସିରେ ରଖିବା ପାଇଁ ପୁରା ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି |

M ନାମର ଝିଅ ମାନେ
ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ନାମ M ଅକ୍ଷରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ ସେମାନେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଶୋଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏମାନଙ୍କର ଶୋଭାବ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ଏହି ନାମ ଥିବା ଝିଅ ମାନେ ବହୁତ ଜୋରେ କଥା କହିଥାନ୍ତି କାହାରିକୁ ନିରାଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

About odisha news

Check Also

ଆପଣ କେବେ ରାସ୍ତାରୁ ଟଙ୍କା ପାଇଛନ୍ତିକି ଜାଣି ରଖନ୍ତୁ ଏହି କଥା, ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ ନହଲେ ହୋଇ ପାରେ ଏହି ସବୁ ଅସୁବିଦା |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣ ରାସ୍ତାରୁ ପଇସା ପାଇଛନ୍ତି ତେବେ ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ତାହାର ଅର୍ଥ କଣ ହୋଇପାରେ ବାଟରେ ଚାଲୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.