Breaking News

ଏହି ପାଞ୍ଚ ଟି କାରଣ ପାଇଁ ଆଳିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଲଜ୍ଜିତ ହେବା ପାଇଁ ପଡିଛି

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡର ସବୁ ସମୟର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ଅଭିନୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୁଗଧ କରିଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ରାଜି, ହାଇୱେ, ଉଡତା ପଞ୍ଜାବ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ହିଟ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି |

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଫ୍ୟାଶନ ଆଇକନ୍ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ବେଳେବେଳେ ଏହି ଫ୍ୟାଶନ୍ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଜଜ୍ଜିତ ହେବା ପାଇଁ ପଡିଛି | ସେହିଭଳି ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଲିଆଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ଓପ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡିଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ପୋଷାକରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି। ଆମେ ଏପରି 5 ଟି ମୁହୂର୍ତ୍ତ କହିବୁ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଲଜ୍ଜିତ ଅନୁଭବ କରିଛନ୍ତି |

ହମ୍ପ୍ଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲହାନିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରମୋସନ –

ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଫିଲ୍ମର ହମ୍ପ୍ଟି ଶର୍ମା କି ଦୁଲହାନିଆର ପ୍ରମୋସନରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ଆଲିଆଙ୍କୁ ଉଠାଉଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ହାଲୁକା ପୋଷାକ ସହିତ ଏକ ସାଲୱାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯାହା ପୋଷାକ ତଳେ ଥିବା ବସ୍ତ୍ର ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା |

ଛୋଟ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ସମୟରେ ଆଲିଆ –

ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, ଯଦିଓ ସେ ଏହି ପୋଷାକରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ନିଜକୁ ବାରମ୍ବାର ଆଜଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଏହା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହା ଖବରରେ ଆସିଛି |

ଆଲିଆ ଏକ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚନ ଇଭେଣ୍ଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ତାଙ୍କ ସ୍କର୍ଟ ଉପରକୁ ଉଠେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଥାଇ ଏକ ଫ୍ୟାଶନ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏକ କଳା ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ସେ ସମ୍ଭାଳିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଏବଂ ଏହାକୁ ବାରମ୍ବାର ଆଜଷ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଯେତେବେଳେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଧରାଯାଇଥିଲା, ତଥାପି, ଏହା ତାଙ୍କର ଭୁଲ ପସନ୍ଦ ଥିଲା, ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟରେ ତଳେ ଥିବା ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୃଶ୍ୟମାନ ଥିଲା |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *