Breaking News

ଯମରାଜ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ୪ ଟି ସଙ୍କେତ ପଠାନ୍ତି, ଆପଣ ଏହିପରି କିଛି ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି ତ?

ପ୍ରକୃତିର ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ବଡ ନିୟମ ଯିଏ ଏହି ପୃଥିବୀକୁ ଆସିଛି ତାଙ୍କୁ ଦିନେ ଏହି ଦୁନିଆରୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ଜନ୍ମିତ ଶିଶୁ ଜନ୍ମ ହେବାର ନଅ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ତାର ଆସିବାର ଖବର ମିଳିଯାଏ | କିନ୍ତୁ କେବେ ମୃତ୍ୟୁର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଆମର ମୃତ୍ୟୁ ନିକଟତର ହୋଇଛି ଏବଂ ଯମରାଜ ଆମ ଜୀବନ ନେବାକୁ ଆମ ଚାରିପାଖରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି? ଶିବପୁରାଣ ଅନୁଯାୟୀ, ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ, ଆମେ ମୃତ୍ୟୁର ଅନେକ ଲକ୍ଷଣ ଦେଖୁ, ଯାହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ଯମରାଜ ଆମଠାରୁ ଦୂରରେ ନୁହଁନ୍ତି।


ଯଦି କେହି ପାଣି, ଗ୍ଲାସ ଏବଂ ତେଲରେ ତାର ଛାୟା କିମ୍ବା ଛାୟା ଦେଖିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ସେ ୬ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ମରିପାରନ୍ତି |
ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜିଭରେ କିଛି ହଠାତ୍ ଫୁଲିଯାଏ କିମ୍ବା ଦାନ୍ତ ବାହାରକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ଏହା ହେଉଛି ବାର୍ତ୍ତା ଯେ ୬ ମାସରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ ନାହିଁ |


ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ସବୁକିଛି କଳା ଦେଖାଯିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ତେବେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଛି ନିକଟତର ବାର୍ତ୍ତା |
ଯଦି ଧୃବ ତାରକା ଆକାଶରେ ଦେଖାଯିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ସଙ୍କେତ ଅଟେ |


ପୁରାଣ ମଧ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କୁହନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟ ସତ୍ୟ ଯେ ପ୍ରାଚୀନ କାଳରୁ ମଣିଷ ଏବଂ ଭୂତମାନେ ଇଶ୍ଵରଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଜୟ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତାହା କରିପାରିନଥିଲେ। କାରଣ ପୃଥିବୀରେ ମୃତ୍ୟୁ ହେଉଛି ଏକମାତ୍ର ସତ୍ୟ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

Janiba Katha: ଆଣ୍ଠୁଗଣ୍ଠି ବିନ୍ଧା,ଅଣ୍ଟାବିନ୍ଧା,ହାତବିନ୍ଧା ଗୋଟେ ରାତିରେ ଭଲ ହେବ, କରନ୍ତୁ ଏହି ଘରୋଇ ଉପାୟ…

ହେଲୋ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ ଆଣ୍ଠୁ ଗଣ୍ଠି ବିନ୍ଧା ଭଳି ସମସ୍ୟା ଏମିତି ଏକ ସାଧାରଣ ସମସ୍ୟା ହୋଇଗଲାଣି ଯାହା ଫଳରେ ବଡଠୁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.