Breaking News

ଦୁଃଖ ଖବର ପୁଣି ଆଜି ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କଲେ ଓଡିଆ ଚଳଚିତ୍ର ର ଏହି ଅଭିନେତା

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ୨୦୨୦ ରେ ଆମେ ଆମ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ବହୁ କଳାକାର ମାନେ ଆମକୁ ଛାଡି ଏଇ ଦୁନିଆ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଛନ୍ତି ।ଠିକ୍ ସେମିତି ୨୦୨୧ ରେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ ଏକ ବଡ଼ ଖବର । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଉ ଏଇ ଦୁନିଆ ରେ ନାହାଁନ୍ତି ଆଉ ଅର୍ଚାନକ ଦୁଃଖ ର ଖବର ଉଳୀଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ପାଇଁ । ସେ ଅଭିନେତା ଜଣ କ କିଏ ଆମେ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବୁ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ବଡ଼ ଅଭିନେତା ଦୀପ୍ତିରଞ୍ଜନ୍ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ପରଲୋକ । ମାତ୍ର ୫୧ ବୟସ ରେ ଦିପ୍ତିରଞ୍ଜନ୍ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ଅର୍ଚନାକ ହୃଦଗାତ୍ ହେବାରୁ ଦୀପ୍ତିରଞ୍ଜନ ମହାନ୍ତି ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇଛନ୍ତି ।

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ଦିପ୍ତିରଞ୍ଜନ ଙ୍କ ଅର୍ଚ୍ଚନକ ହୃଦଘାତ ହବା ରୁ ତାଙ୍କୁ ମେଡିକାଲ୍ ନେଇଥିଲେ ପରିବାର ଲୋକ କିନ୍ତୁ ମେଡିକାଲ୍ ରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ସେ କବୁଲା ଭାଇ ନା ରେ ସେ ଅନେକ ଧାରାବାହିକ ଓ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକ ଙ୍କ ଛାତି ରେ ଜାଗା କରିଥିଲେ ଦୀପ୍ତୀରଞ୍ଜନ୍ ।

ଏହା ସହିତ ସେ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଏସ ଦେଇଛନ୍ତି ।କ କଥା କହିଲେ ସରିବ ନାହିଁ, ଦୁହିତା, ବିକ୍ରମ ବେତାଳ , ସାହାନାଇ ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ କଟକ ରେ ରହିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଅନ୍ତିମ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରୀ ସ୍ବର୍ଗ ଦ୍ବାର ରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହୋଇଛି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆମେ ପୁଣି ଥରେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ଜଣେ ବଡ଼ ଅଭିନେତା ଦୀପ୍ତି ରଞ୍ଜନ ମହାନ୍ତି ଙ୍କ ଅର୍ଚ୍ଚନାକ ହୃଦଗାତ୍ ରେ ୫୧ ବୟସ ରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଛନ୍ତି ।।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *