Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଆ ନାୟିକା ଲିପ୍ସା(Lipsa) ସବ୍ୟ ଅର୍ଚିତା (Sabyasachi Archita) ଙ୍କ ବାହାଘରକୁ ନେଇ କଣ କହିଲେ

କିଛି ଦିନ ତଳେ ଅଲିଉଡ ର ସୁପର ହିଟ ଯୋଡି ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତାବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିବା ସମୟ ରେ କଣ ହୋଇଥିଲା ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମ ରେ । ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ବିଳାସ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନ ରେ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା। ଏହି ବିବାହ ରେ ସବ୍ୟ ରାଜା ବିଷୟ ରେ ସଜେଇ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ରାଣୀ ବେଶ୍ ରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ବେଶ୍ ମାନୁଛନ୍ତି । ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ଉଭୟ ଙ୍କ ବର୍ କନିଆ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି ସେ ତାଙ୍କ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ୍ ରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ।

ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଜଗତ ରେ ଏମିତି ଯୋଡ଼ି ଅଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ସେଥି ମଧ୍ୟରୁ ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଚକୋଲେଟ ହୀରୋଇନ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ନିଆରା ଏହି ଯୋଡ଼ି ଙ୍କୁ ଦର୍ଶକ ମାନେ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ କେତେବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ପାଉଁଜି ସ୍ୱର୍ ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ ପାଗଳ ହୋଇଛନ୍ତି ତ କେତେବେଳେ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କ ପାଇଁ ସପନ ର ସୌଦାଗର ପାଲଟିଛନ୍ତି । ଆଉ କେତେ ବେଳେ ଏ ଦୁଂହୀ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜ୍ଵର ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି ଏବଂ ମୁଁ ଏକ ତୁମର କହି ସାତ ଜନମ ପାଇଁ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିବା ।

ଅଲିଉଡ ର ସୁପର୍ ହିଟ ଯୋଡି । ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ସବ୍ୟସାଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚ୍ଚିତା ଙ୍କୁ ନେଇ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଚର୍ଚ୍ଚା ରେ ଚାଲିଥିଲା । ହଁ ବନ୍ଧୁ ପ୍ରଥମେ ବନ୍ଧୁତା ତ ପରେ ଭଲପାଇବା ତା ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ସାତ ଜନମ ପାଇଁ ସାଥି । ଉଭୟ ମହଲ ରୁ ତାଙ୍କୁ ଶୁଭେଛା ଜନେଇଛନ୍ତି । ସବ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯାହା ଭଗବାନ ଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ତା ହିଁ ହବ ଓ ମଣିଷ ଯାହା ଚାହିଁଲେ ପେ ହବ ନାହିଁ । ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ଏହି ସୁପର୍ ଯୋଡ଼ି ହିଟ୍ ଥିଲା ବେଳେ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ମଧ୍ୟ ଜୀବନ ସାଥୀ ହୋଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । ହଁ ବନ୍ଧୁ ରିଅଲ ଲାଇଫ ରେ ଏହି ଦୁଇ ଯୋଡ଼ି ସୁପର୍ ହିଟ ଯୋଡି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *