Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ କଣ ଘଟିଲା !! କୋର୍ଟ ରେ ମୁହାଁ ମୁହିଁ ହେଲେ ଅନୁଭବ- ବର୍ଷା

ଅଦାଲତ ରେ ହଜାର ହେଲେ ଅନୁଭବ ଏବଂ ବର୍ଷା | ତେବେ ଉଭୟ ଅନୁଭବ ଏବଂ ବର୍ଷା ଙ୍କୁ ହାଜର ହେବା ପାଇଁ କୋର୍ଟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ଯେପରିକି ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁଦିନରୁ ପାରିବାରିକ ବିବାଦ ଲାଗିରହିଛି | ତେବେ କୋର୍ଟ କଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର | ତେବେ ପ୍ରଥମେ ବର୍ଷା ଏବଂ ପରେ ଅନୁଭବ କୋର୍ଟ ରେ ହାଜର ହୋଇଥିଲେ |

ତେବେ ପୂର୍ବ ରୁ ଯଦି କହିବେ ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ବିବାହ ବିଛେଦ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ର ପଟିଆଲା କୋର୍ଟ ରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ | ସେଠାରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଇ ଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ନାହିଁ |ତେବେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ର ସତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ବର୍ଷା ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିନାହାନ୍ତି | ତେବେ ତାଙ୍କ ପରିବାର କୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଉଦ୍ୟମ କରିନାହାନ୍ତି | ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ରେ ଅଶାନ୍ତି ର ବତ୍ତାବରଣ ସୃଷ୍ଠୀ କରିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଏହି ଭଳି ଅଭିଯୋଗ କରି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ସିଧାସଳଖ ଅଭିଯୋଗ ଚାହିଁ ଥିଲେ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ଏବଂ ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଘର ପକ୍ଷ ରୁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଉଛି ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ | ତେବେ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଦିଲ୍ଲୀ ପଟିଆଲା କୋର୍ଟ ରେ ଆବେଦନ କରାଯାଇଥିବା ଛାଡପତ୍ର ଏବେ କଟକ କୁ ସ୍ଥାନନ୍ତରଣ କରାଯାଉ ବୋଲି ସେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଲା ବହୁତ ବଡ଼ ଖୁସି ଖବର, LIC ରେ କରନ୍ତୁ ଏହି କାମ ମାସକୁ ମାସ ଆପଣ ପାଇ ପାରିବେ Pension ୧୨ ଟଙ୍କା….ଦେଖନ୍ତୁ କେମିକି କରିବେ ଏହି LIC !

LIC କୁ ନେଇ ଆସିଛି କିଛି ନୂଆ Pension ପ୍ଲାନ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାତ୍ର ଠାରେ ପଇସା ଜମା କଲେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.