Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ ଓଡିଶା ରେ ସବ୍ୟସାଚୀ -ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ରିସେପସନ

ଯେପରିକି ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଗତ ସୋମବାର ଦିନ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ର ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ସବ୍ୟସଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚିତା ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ସେ ରାଜସ୍ଥାନ ର ଏକ ରାଜପ୍ରସାଦ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଏହି ବାହାଘରରେ ଓଡିଆ ସିନେମା ଇନଡସ୍ଟ୍ରିର ଏବଂ ସିରିୟଲ ଇନଡସ୍ଟ୍ରି ର କୌଣସି ଅଭିନେତା କି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇନଥିଲେ |

କାରଣ ସବ୍ୟସଚୀ କୌଣସି ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେଇନଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସବ୍ୟସଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ବାହାଘର ରେ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ସିରିୟଲ ଦୁନିଆ ର ଅନେକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସବ୍ୟସଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କର ସପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ରହିଥିବା ଉପସ୍ଥିତି ରେ ବାହାଘର ହୋଇଥିଲା | ଏବେ ସେମାନଙ୍କର ରିସେପସନ ଭାଇରାଲ ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ଧୁମଧାମ ରେ ତାଙ୍କ ରିସେପ୍ଶନ ପାଳନକରୁଥିବାର ଜଣାପଡିଛି |ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ, ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ସବ୍ୟସଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚିତା ପାଖାପାଖି ଏକାଠି ୫ଟି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଏହି ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସାରା ଓଡିଶାବାସୀ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଅପେକ୍ଷା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ , ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ୨୦୧୫ ମସିହାରେ ସବ୍ୟସଚୀ ମିଶ୍ର ବିବାହ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଏକ କାରଣରୁ ସବ୍ୟସଚୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ସବ୍ୟସଚୀ ଅର୍ଚିତା ଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ | ତାପରେ ସବ୍ୟସଚୀ ଏବଂ ଅର୍ଚିତା ଶେଷ ରେ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଛନ୍ତି |ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଅର୍ଚିତା ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ବହୁତ ଭଲରେ ଅଛନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ପ୍ରଥମଥର ନିଜ ବୟ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଲିପି (Lipi) କଲେ ଏମିତି ଖେଳ! ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ଲିପି ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ସେ ତରଂଗ ଟିଭି ରେ ପୂର୍ବ ରୁ ପ୍ରସାରିତ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *