Breaking News

ଦେଖନ୍ତୁ , ପାଣି ପାଇଁ କିପରି ଡହଳ ବିକଳ ହେଉଛି ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷା . . .

ପାଟି ଫିଟୁନି ହେଲେ ପାଣି ପାଇଁ ବିକଳ ହେଉଛି ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷା , କଥାଟି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ସତ |
ତେବେ ଆଜି କଲି ସୋଶଲ ମେଡିଆ ରେ ଏକ ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷା ର ଭିଡିଓ ବେସ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗୁଛି |


ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟାଇବା ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି | ତେବେ ସାଧାରଣତଃ ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷା
ମଣିଷ ମାନଙ୍କର ପାଖବି ମଡ଼ନ୍ତି ନାହିଁ | ମଣିଷ କୁ ଦେଖିଲା ମାତ୍ରେ ସେମାନେ ପଳାଇ ଯାଆନ୍ତି | ତେବେ ସୋଶିଆଲ ମିଡିଆ ଏବେ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷାଟି ଶୋଷ ବିକଳରେ ଭୟ ନକରି ମଣିଷ କୁ ପାଣି ମାଗୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |


ତେବେ କୁହାଯାଏ କି , ଜଳ ହିଁ ଜୀବନ , ଜଳ ବୀନା ସୃଷ୍ଟି ଅସମ୍ଭବ ସେ ମନୁଷ୍ୟ ହେଉ ଅଥବା ଜୀବଜନ୍ତୁ ହୁଅନ୍ତୁ | ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଦ୍ଯ ସହ ପାଣି ଜୀବନ ପାଇଁ ନିହାତି ଭାବେ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ |ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମନୁଷ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ହେଉଥିବା ଅପ୍ରାକୃତିକ କାରଣରୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରାକୃତିକ ପାଣି ଏବେ ବହୁତ ଦୃଶିତ ହେବାକୁ ଲାଗିଲାଣି | ତେବେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଅନେକ ସମସ୍ଯା ଦେଖାଦେଲାଣି | ତେବେ ଜୀବଜନ୍ତୁ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଭୋଗୁଛନ୍ତି |

ତେବେ ଇନ୍ଟରନେଟ ରେ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ସବୁକିଛି କହିଦେଉଛି | କିଭଳି ପାଣି ପାଇଁ ଡହଳବିକଳ ହୋଇ ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷା ଟି ମଣିଷ ମାନଙ୍କ ଗହଳ କୁ ପଶି ଆସିଛି | ଏବଂ ତାହା ବି ବିଚ ଜନଗହଳି ଥିବା ସ୍ଥାନ ରେ |ତେବେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ରାସ୍ତା ରେ ଦୁଇଟି ଯୁବକ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ପାଣି ବଟଲ କୁ ଦେଖି ଗୁଣ୍ଡୁଚି ମୂଷା ଟି ପାଣି ବଟଲ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

E-Shram କାର୍ଡରେ ମିଳିବ ପଇସା, ଶୀଘ୍ର ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ, ଜାନ୍ତନୁ କେତେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ ଓ କେଉଁ ମାନେ ଏହା ପାଇବେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଇଶ୍ରମ କାର୍ଡ କୁ ନେଇ ଆସିଗଲା ବଡ ଖବର ଯେ , ଯେଉଁ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *