Breaking News

ଜୀ ସାର୍ଥକ ର ଧାରାବାହିକରେ ନଜର ଆସିବେ ପୁନମ ମିଶ୍ର . . .

ପୁନମ ମିଶ୍ରଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୨୭ ବର୍ଷ ହୋଇଛି । ସେ ୧୯୯୩ ମସିହା ଜୁନ ମାସ ୩୦ ତାରିଖରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ହେଲା ଭୁବନେଶ୍ଵର । ଭୁବନେଶ୍ଵର ରେ ତାଙ୍କର ନିଜ ଘରେ ଅଟେ । ପୁନମ ଙ୍କର ବାପାଙ୍କ ନାମ ନିରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର ଓ ତାଙ୍କ ମା ଙ୍କ ନାମ ସ୍ଵର୍ଣଲତା ମିଶ୍ର ଅଟେ  । ପୁନମ ମିଶ୍ରଙ୍କର ଜଣେ ବଡ ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ନାମ ମୋନାଲିସା ମିଶ୍ର ଅଟେ । ପୁନମଙ୍କର ବାପା ଓ ମା ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଚାକିରି କରନ୍ତି ।

ପୁନମ ଭୁବନେଶ୍ଵର କିଟ ବିଶ୍ଵଦ୍ୟାଳୟରେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଙ୍ଗ ଛାତ୍ରୀଥିଲେ । ତେବେ ଯଦି ଆମେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟ ରେ କରିବା ତେବେ ସେ ପ୍ରଥମେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପିକା ଭାବେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପୁନମ ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ଟିଭି ଉପସ୍ଥାପିକା ଭାବେ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ସେ ଓଡିଆ ସିନେମାରେ ନାୟିକା ଭାବେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ । ସେ ୨୦୧୧ ମସିହାର ବହୁ ଚର୍ଚିତ ସିନେମା ବାଇଶି ପାହାଚେ ଖେଳିବ ମୀନ ଜରିଆରେ ଓଡିଆ ସିନେମାରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଓଡ଼ିଆ ଧାରାବାହିକ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣମାନେ ଜି ସାର୍ଥକରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ହେ ପ୍ରଭୁ ଧାରାବାହିକ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ | ତେବେ ଏଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲିପସା ଏବଂ ସୁବଶିଷ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି |


ହେଲେ ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଏବେ କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ନଜର ଆସିବେ ଓଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପୁନମ ମିଶ୍ର | ତେବେ ସେ ଓଲିଉଡ ର ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କର ଦମଦାର ଅଭିନୟ ବଳରେ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଛନ୍ତି |ତେବେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଏହି ଧାରା ବାହୀକ ଏବେ ଘରେ ଘରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇସାରିଲାଣି | ଏବଂ ଏହାର ଟି . ଆର .ପି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଅଟେ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – କିପରି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ କରିଲେ ଓଡିଶା ବଡ ବଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଗତ କାଲି ସରିଯାଇଛି ସାବିତ୍ରୀ ବ୍ରତ , ଏହି ବ୍ରତ ରେ ବିବାହିତ ସାଧବା ନାରୀ ମାନେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *