Breaking News

ଡାକ୍ତରମାନେ ଶିଶୁଟିକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ଘଟିଲା କିଛି ଏପରି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଜାଣିଲେ କହିବେ …

ଦୁନିଆରେ ବିଦ୍ୟମାନ ଅଛି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପରେ ଅଦମ୍ୟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ଏହିପରି ଅନେକ ଚମତ୍କାର ଘଟଣା ଘଟେ ଯାହା ଭଗବାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଏକ ଧାରଣା ଦେଇଥାଏ | ପ୍ରାୟତ ଆମେ ଏପରି ଅନେକ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଯାହା ଜାଣିବା ପରେ ଯାହାକୁ କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ଏହି ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ ସତ୍ୟ ହେଉଛି ମୃତ୍ୟୁ | ଯିଏ ଜନ୍ମ ନେଇଛି,ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦିନେ ଏହି ଦୁନିଆ ଛାଡିବ |

ଜଣେ ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ପୁନର୍ବାର ଜୀବିତ ଅଛନ୍ତି କି ଏହା କେବେ ଆପଣ ଶୁଣିଛନ୍ତି କି ହଁ ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟ ଜନ୍ମ ଏବଂ ମୃତ୍ୟୁ ଉପରବାଲା ହାତରେ ଅଛି | ଯଦି ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ନଥାଏ ତେବେ ମଣିଷ ପୃଥିବୀରେ ଜନ୍ମ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ଏବଂ ମଣିଷ ମଧ୍ୟ ମରିପାରିବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଚମତ୍କାର ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଜାଣିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ |

ବାସ୍ତବରେ ହରିୟାଣାରେ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଏହା ଜାଣେ ଯେ ଆପଣ ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର କାହାଣୀ ପରି ଅନୁଭବ କରିଥିବେ କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ମୃତ ଶିଶୁଟି ମାଆର ଡାକ ଶୁଣିବା ପରେ ଜୀବନ୍ତ ହୋଇଛି ହରିୟାଣାର ବାହାଦୂରଗଡରୁ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେହି ଶିଶୁର ଶେଷ ରୀତିନୀତି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିଲା ସେତେବେଳେ ହଠାତ୍ ପିଲାଟି ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲା |

ମେ 26 ରେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ଶିଶୁଟିକୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ ଏହା ପରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ସେହି ଶିଶୁ ସହିତ ବାହାଦୂରଗଡକୁ ଆସିଥିଲେ। ସମସ୍ତେ ଶିଶୁର ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ | ଶିଶୁର ମୃତଦେହ ଦେଖି ମାଆ କାନ୍ଦୁଥିଲେ। ପିଲାଟିର ମୁଣ୍ଡକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା ପରେ ମା କାନ୍ଦୁଥିଲା ଏବଂ ସେ ନିଜ ପିଲାକୁ ଉଠିବାକୁ କହୁଥିଲା ମୋ ପିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ପିଲାଟି ମାଆର ଡାକ ଶୁଣିବା ପରେ ନିଶ୍ୱାସ ନେବା ଆରମ୍ଭ କଲା |

ଏହାପରେ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ 20 ଦିନ ଚିକିତ୍ସା ପରେ ଶିଶୁଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବାହାଦୂରଗର ବାସିନ୍ଦା ହିତେଶଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜାନଭୀ ଟାଇଫଏଡରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ 26 ମଇରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।

About odisha news

Check Also

ଏହି ତାରିଖରେ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି କାଳିଆ ଯୋଜନାର ଦ୍ୱିତୀୟ କିସ୍ତି ଟଙ୍କା, ଦେଖନ୍ତୁ ଡେଉଁ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଏହି ଟଙ୍କା ଓ କେଉଁ ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ନାହିଁ ଏହି ଟଙ୍କା !

କାଳିଆ ଯୋଜନାରେ ଏବେ ଆସୁଛି ଆଉ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନ ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ କାହାକୁ ଟଙ୍କା ମିଳୁଥିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published.