Breaking News

କ୍ରିକେଟ ଖେଳ ରେ ଧମାଲ କଲେ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ ଭାଇରାଲ ହବାରେ ଲାଗିଛି ଭିଡିଓ !

ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ବଲିଉଡ ମୁଭି ଦେଖୁଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ, ଏବେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜାହ୍ନବୀ କପୁର ବି ଅନେକ ମୁଭି କରିସାରିଲେଣି | ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୁଡ଼ ଲକର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ସେ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼କୁ ଆସିଛନ୍ତି। ତେବେ ସୁଟିଂ ଶେଷ କରିବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ କ୍ରୁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳିଥିଲେ, ଯାହାର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ଯାହା ଜାହ୍ନବୀଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ ଏବଂ ରନିଂ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଜାହ୍ନବୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ଭଲ ଖେଳାଳି ବୋଲି କହିବା ନିରାପଦ କି, ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ। ଭିଡିଓରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିଲେ, ସେହି ସମୟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରର ପୋଷାକରେ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ |

ଜାହ୍ନବୀ ନିଜେ ଗୁଡ୍ ଲକ୍ ଜେରୀ ସହ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିବାର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଜାହ୍ନବୀ ଏକ ସାଲୱାର୍ ସୁଟ୍ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଏବଂ କେଶକୁ ବାନ୍ଧି ପଞ୍ଜାବର ଏକ ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିଲା|


ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟିରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ସେନଗୁପ୍ତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି, ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାତା ଆନନ୍ଦ ଏଲ୍ ରାୟ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତାମିଲ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୋଲାମାଭୁ କୋକିଲାର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍, ଏଥିରେ ଦୀପକ ଡୋବ୍ରିଆଲ୍, ସ୍ମିତା ବୈଷ୍ଣବ, ନୀରଜ ସୁଦ ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବେ, ଜାହ୍ନବୀଙ୍କୁ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଦୋସ୍ତାନା ୨ ଏବଂ ‘ରୁହି ଅଫସାନା’ରେ ରାଜକୁମାର ରାଓଙ୍କ ସହ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଟୀକା ନେବା ପାଇଁ ଡରୁଛନ୍ତି ଲୋକେ ! ଭ -ୟରେ ଗାଁ ରେ ପଡିଲା ତାଲା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ସାରା ବିଶ୍ବକୁ କବଳିତ କରି ରଖିଥିବା କରୋନା ମହାମାରୀ ଠୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ଟୀକା ହିଁ ଏକମାତ୍ର ମାଧ୍ୟମ। …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *