Breaking News

ଚୁଲବୁଲି ଶିବାନୀ ଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ଓ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କେମିତି?

ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବ ରେ ଶିବାନୀ ସଙ୍ଗୀତା କୁ ଜାଣିଥିବେ । ଯିଏ କି ଆଗକୁ ରିଲିଜ୍ ହବା କୁ ଯାଉଥିବା ଵିଦ୍ୟାରଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ର ନାୟିକା ଭାବେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ହଁ ବନ୍ଧୁ ଆଜି ଆମେ ଜାଣିବା ଉଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ନମ୍ବର ୱାନ ହିରୋଇନ୍ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ଜୀବନ ଶୈଳୀ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ର ପୁରା ନାମ ହଉଛି ଶିବାନୀ ସଙ୍ଗୀତା ତାଙ୍କ ଡାକ ନା ନିକି । ଶିବାନୀ ୨୦୦୧ ମସିହା ଜୁଲାଇ ମାସ ୧୨ ତାରିଖ ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଓ ବର୍ତମାନ ତାଙ୍କ ବୟସ ହେଉଛି ୧୯ ବର୍ଷ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନ ହଉଛି ଭୁବନେଶ୍ବର । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭୁବନେଶ୍ବର ରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ସ୍କୁଲ୍ ଟାଇମ୍ ଅତି ବାହିତ ହେଉଛି ଭୁବନେଶ୍ଵର ଶ୍ରୀ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ ରୁ ଏହା ସହିତ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ର ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଫିଲ୍ମ୍ ସିଷ୍ଟର ଶ୍ରୀଦେବୀ ଯେଉଁଥିରେ କି ଓଡ଼ିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ର ମେଘା ଷ୍ଟାର୍ ବାବୁଶାନ୍ ଙ୍କ ସହିତ ହିରୋଇନ୍ ଭାବେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିବାନୀ ଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶକ ମାନ ଙ୍କ ର ବହୁତ୍ ସପୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ମିଲିପାରିଥିଲା । ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ସିଷ୍ଟର ଶ୍ରୀଦେବୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବା ପୂର୍ବ ରୁ ଶିବାନୀ ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ରେ ଚାଇଲ୍ଡ ଅର୍ଟିଷ୍ଟ୍ ଭାବେ ପୂର୍ବ ରୁ କାମ କରିସାରିଥିଲେ ।

ଏହା ସହିତ ଶିବାନୀ ମଧ୍ୟ ଓଟିଭି ର ଗୋଟିଏ ଶୀରିଏଲ୍ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି ଯାହା ର ନାମ ରହିଥିଲା ଉତ୍ତର ଦାୟୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଉଲିଉଡ୍ ଜଗତ ର ହିରୋଇନ୍ ମାନ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଶିବାନୀ ଏକ ନମ୍ୱର୍ ରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଢେର୍ ସାରା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଅଫର୍ ଆସିଛି କିନ୍ତୁ ଶିବାନୀ କେବଳ ନିଜ ମନ୍ ପସନ୍ଦ ର ଷ୍ଟୋରି କୁ ଚୂଜ୍ କରି ସେଥିରେ ହିରୋଇନ୍ ଭାବେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଶିବାନୀ ଲଙ୍ଗ ଡ୍ରାଇଭ୍ ରେ ଯିବା ଓ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଫେଭାରାଇଟି କରି ହେଉଛି ଚିକେନ । ଶିବାନୀ ଙ୍କ ର ଗୋଟେ ସ୍ବପ୍ନ ଅଛି ଯେ ସେ ଦିନେ ନା ଦିନେ ସେ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ହେବେ ଏହା ସହିତ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ର ଫେଭରାଇଟି ପ୍ଲେସ ହଉଛି ମହାବୀର ଟେମ୍ପୁଲ୍ ଏବଂ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ର ଫେଭରାଇଟି ସିଙ୍ଗର ହଉଛନ୍ତି ବାବୁଶାନ୍ ମହାନ୍ତି ଓ ଫେଭାରାଇଟି ଆକଟର ହଉଛନ୍ତି ଅନୁଭବ ମହାନ୍ତି ।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜ  କୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ – ଲକଡାଉନରେ ଏଲିନା (Elina) କିପରି ଗାଁ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳୁଛନ୍ତି

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ ଆମ ଓଡିଆ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ର ଥିବା ସମସ୍ତ ଲୋକ ପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *