Breaking News

ଚଉଠି ରାତିରେ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ଦେଖି ସ୍ଵାମୀ ର ହୋସ ଉଡିଗଲା କାରଣ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ ହେବେ !

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶିବପୁରୀରେ ବିବାହର ଏକ ଅଜବ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଶାଶୁଙ୍କୁ ଜଣେ କିନ୍ନରଙ୍କୁ ବିବାହ କରାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଏସସି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଶିବପୁରୀରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଯେ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ ନାମରେ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇଛି।

ଶିବପୁରୀର ଭବକେଡି ଗାଁର ଏହା ହେଉଛି। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିବା ଝିଅ ଜଣେ ମହିଳା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ନପୁଂସକ। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ହନିମୁନ୍ ସମୟରେ ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ। ସେହି ଦିନ ରାତି ୧୨ ଟାରେ ପଙ୍କି ଜାଟଭ ଶ୍ୱଶୁରଙ୍କୁ ଡାକି ବିରୋଧ କରିଥିଲେ।
ଡାକ୍ତରଖାନା ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା


ପଙ୍କି ଜାଟଭଙ୍କୁ ୨୩ ବର୍ଷ ବୟସ | ଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବିବାହର ପରଦିନ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେଇ ମହିଳା ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ପରୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ କହିଥିଲେ ଯେ ପଙ୍କିଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କର କୌଣସି ମହିଳା ଭଳି ଲକ୍ଷଣ ନାହିଁ।

ପଙ୍କି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଓ ପତ୍ନୀ ମନୀଷାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ବିବାହ ନାମରେ ପ୍ରତାରଣା ହେତୁ ପଙ୍କୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମନୀଷାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରକୁ ପଠାଇ ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ମନୀଷାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ପଙ୍କି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଛନ୍ତି।


ପଙ୍କି ଜାଟଭ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ୧୬ ଜୁନ୍ ୨୦୧୯ ରେ ମନୀଷାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିନ୍ନର ବୋଲି, ସେ ହନିମୁନ୍‌ରେ ଏହା ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିଲେ | ପରଦିନ ପଙ୍କି ତାଙ୍କ ବଡ଼ ଭାଇ  ଏବଂ ଭଉଣୀ ସରୋଜଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମନୀଷାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଯେ ମନୀଷା ଜଣେ ମହିଳା ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ କିନ୍ନର। କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କୁ ମା ଘରକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା।

ମହିଳା କକ୍ଷରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମନୀଷା ମଧ୍ୟ ଆବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗରେ ମନୀଷା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବା ପରେ ପଙ୍କି ଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଆଉ ଏକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।


ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପାଞ୍ଚ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ବିରୋଧରେ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ମିଳିପାରି ନାହିଁ।   ଷ୍ଟେସନ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସୁନୀଲ ରାଜପୁତ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୁଟୁମ୍ବ କୋର୍ଟକୁ ଯିବାକୁ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି। ସେଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ଇତ୍ୟାଦି କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About mahendra kumar

Check Also

ଭୋଜନ କେଉଁଠି ଓ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି, ଜାଣି ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଭ-ୟ-ଙ୍କ- ର କଥା ,ନଚେତ ….

ଆସନ୍ତୁ ଭୋଜନ ବିଷୟ ରେ ଜାଣିବା କିଛି ନୂଆ ତଥ୍ୟ ମହାଭାରତ ସମୟ ରେ ମନ୍ୟୁଷ କୁ ଭୋଜନ କରିବା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *