Breaking News

ଚାରି ହାତ ଏବଂ ଚାରି ଗୋଡ ଥିବା ଝିଅର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ସୋନୁ ସୁଦ ଆଗକୁ ଆସିଥିଲେ, କହିଥିଲେ ଟେନସନ ନିଅ ନାହିଁ ଯାହା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ମୁଁ କରିବି ତୁମେ ଚିକିତ୍ସା ଆରମ୍ଭ କର !

ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅପେକ୍ଷା ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି କରୋନା ମହାମାରୀ ସମୟରେ ସୋନୁ ସୁଦ ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତି ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗନ୍ତି ଅଭିନେତାମାନେ ଯଥାଶୀଘ୍ର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

କରୋନା ଅବଧିରେ ଗରିବଙ୍କ ମେସିଆରେ ପରିଣତ ହୋଇଥିବା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଉଦାରତା ପୁଣି ଥରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି ବାସ୍ତବରେ ବିହାରର ନୱାଡା ସହରର ଅଢେଇ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୋନୁ ସୁଦ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି |

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ଝିଅ ଟିର ଜନ୍ମରୁ ଚାରି ହାତ ଏବଂ ଚାରି ଗୋଡ ଅଛି | ଏହି ଝିଅ ର ପିତାମାତା ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ନାହିଁ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିଛି ନିରୀହ ଝିଅ ର ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି |

ଅଭିଭାବକମାନେ ଶିଶୁର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପଇସା ନଥିବାକୁ ସେ ସବୁଆଡେ ବୁଲୁଥିଲେ

ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ନୱାଡା ଜିଲ୍ଲାର ବାସିନ୍ଦା ବସନ୍ତ ପାସୱାନଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ଚାମୁଚି ଯାହାର ବୟସ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ଏହି ନିରୀହ ଝିଅ ଟିର ଜନ୍ମରୁ ଚାରି ହାତ ଏବଂ ଚାରି ଗୋଡ ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଭଲ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି |

ପିତାମାତାମାନେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଘର ଦ୍ୱାରରୁ ବୁଲାବୁଲି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କେହି ଆଗକୁ ଆସିନଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିଲାର ଚିକିତ୍ସା କୁ ନେଇ ପିତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏବେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ପରେ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସୁଛନ୍ତି |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହି ଛୋଟ ନିରୀହ ଝିଅ ପିଲା ଟିର ଚାରି ଗୋଡ ଏବଂ ଚାରି ହାତରେ ନିଜର ଛୋଟ ଜୀବନ ବିତାଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖିବାକୁ ଏକାଠି ହେଉଛନ୍ତି ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ପିଲାମାନେ ନିରୀହଙ୍କୁ ଦେଖି ଭୟଭୀତ ହୋଇଥାନ୍ତି | ନିର୍ଦ୍ଦୋଷ ନିଜେ କାହା ସହିତ ଖେଳି ପାରିବେ ନାହିଁ କିମ୍ବା କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ବାପା ପରିବାର ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଶ୍ରମିକ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଏକ ମହଙ୍ଗା ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅର୍ଥ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିଛି |

About odisha news

Check Also

ଆସିଲା ବଡ଼ ଖବର ସେପ୍ଟେମ୍ବର ମାସରେ ବନ୍ଦ ହେବ ରାସନ କାର୍ଡ, ଏହି ଲୋକ ମାନଙ୍କର କଟିଯିବ ରାସନ କାର୍ଡ…ଆପଣଙ୍କର ରାସନ କାର୍ଡ ଅଛି ଯଦି ଜଲଦି ଦେଖନ୍ତୁ !

ବର୍ତମାନର ବଡ଼ ଖବର ଯାହାକି ଆପଣ ମାନେ ସମସ୍ତେ ରାସନ କାର୍ଡ ଜାଣିଥିବେ ଯଦି ଆପଣ ମାନଙ୍କର ରାସନ କାର୍ଡ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.