Breaking News

ଚାକିରୀ ଦେବା ଲୋଭରେ ସ୍କୁଲ ର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଏ ଝିଅ Saha ସବୁଦିନ କରୁଥିଲେ ଏପରି କାମ ଯାହାକୁ ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତ ଗରମ ହୋଇ ଉଠିବ !

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଘରୁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ଏହି ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହମତି ବିନା ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଙ୍କୁ ଏପରି କାମ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଯାହା ସେ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ | ଝିଅଟିର ବୟସ 15 ବର୍ଷ ସେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର। ରହେ ତାକୁ ମିଛ କହି ତାଙ୍କୁ ଏଠାକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା।

ବାସ୍ତବରେ, ଏଡିଜି ପ୍ରେମ ପ୍ରକାଶ ଏହି ଅଜ୍ଞାତ ସୂତ୍ରରୁ ସୂଚନା ପାଇଥିଲେ ଯେ ଜଣେ 15 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ପ୍ରୟାଗରାଜରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ବାଧ୍ୟ କରି ଘରେ ରଖିଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପୋଲିସ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା। ଏଠାରେ ସେମାନେ ସେହି ନାବାଳିକା ଝିଅଙ୍କୁ ପାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ନାବାଳିକାକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଆଶା ଜ୍ୟୋତି କେନ୍ଦ୍ରକୁ ପଠାଇଛି। ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଝିଅଟି ପୋଲିସକୁ କହିଥିବା ସବୁ କଥା ପୋଲିସ ଶୁଣି ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଝିଅଟି ପୋଲିସକୁ କହିଛି ଯେ ସେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ମଣ୍ଡଳ ଜିଲ୍ଲାର। ତାଙ୍କୁ 15 ବର୍ଷ ବୟସ ତାଙ୍କ ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଭଲ ଚାକିରି ଦେବେ ବୋଲି ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଥିଲେ। ଆଉ ତାଙ୍କ କଥାରେ ଝିଅଟି କିଛି ନ ଜଣାଇ ଘର ଚଡି ପଳେଇଆସିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପିଲାଟି ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ବଦଳରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ।

ଝିଅଟି କହିଛି ଯେ ସ୍କୁଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଚାକରାଣୀ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ସେ ଏହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ | ସେ ଏହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରି ନଥିଲେ। ତେବେ ସେ ଚାକରାଣୀ ଭାବରେ ଘରେ ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ। ନାବାଳିକାଙ୍କ ବୟାନ ନେଇ ପୋଲିସ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଏହା ସହିତ ଝିଅର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

About odisha news

Check Also

ଫୁଣି ମାଡି ଆସୁଛି ଭୟଙ୍କର Batya ୫ତାରିଖରୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସହ ବଜ୍ରପାତର ସମ୍ଭାବନା, Panipaga ବିଭାଗ ଦେଲା ସୂଚନା ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା କୁ ପ୍ରବଳ ଛେଚିବ…

ଏବେ ଏବେ ପାଣିପହା ବିବାହାଗ ପକ୍ଷରୁ ଲଘୁଚାପ କୁ ନେଇ ଆସିଲା ଫୁଣି ବଡ଼ ସୂଚନା ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published.