Breaking News

ଚାକିରି ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ କି ? ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କର ଏହି ସହଜ ଉପାୟ ଚାକିରି ହବାରୁ କେହି ରୋକିପାରିବେ ନାହିଁ

ବେକାରୀ ହେଉଛି ଆଜି ସବୁଠାରୁ ବଡ ସମସ୍ୟା | କିଛି ଲୋକ ଯୋଗ୍ୟ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଚାକିରୀ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ଚାକିରି ନ ପାଇବା ପାଇଁ ଗ୍ରହର ତ୍ରୁଟି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସହଜ ସମାଧାନ କହୁଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅଟେ…


ପ୍ରତିକାର ୧
ହନୁମାନ ଚାଲିସା ପ୍ରତିଦିନ ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରତି ମଙ୍ଗଳବାର ହନୁମାନଜୀ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ପାଞ୍ଚ ଶନିବାର କିମ୍ବା ମଙ୍ଗଳବାରରେ ଚୋଲା ହନୁମାନଙ୍କୁ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ | ହନୁମାନ ଜୀ ପାନକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ତେଣୁ ୧୧ଟି ମଙ୍ଗଳବାର ରେ ତାଙ୍କୁ ପାନ (ତମାଖୁ ଏବଂ ବିଟ ବାଦାମ ବିନା) ଅଫର୍ କରନ୍ତୁ |

ପ୍ରତିକାର ୨
ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ପାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଚାକିରି ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଯାଆନ୍ତୁ, ତେବେ ପକେଟରେ ଏକ ନାଲି ରୁମାଲ କିମ୍ବା ନାଲି କପଡା ରଖନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ କପଡା କିମ୍ବା ରୁମାଲକୁ ବଜରଙ୍ଗବାଲିଙ୍କ ପାଦରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ |


ପ୍ରତିକାର ୩
ହନୁମାନଜୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରେ ଲଗାତାର ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବସି ଶ୍ରୀ ରାମ ରକ୍ଷା ପାଠ କରନ୍ତୁ | ଏହି ସମୟରେ, ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୁଏ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ପ୍ରତିକାର ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ |


ପ୍ରତିକାର ୪
ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ହନୁମାନଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଣ୍ଡି ଲଡୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |


ପ୍ରତିକାର ୫
ଯଦି ଆପଣ ବେକାର ଅଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲୁ ନାହିଁ, ତେବେ ହନୁମାନଙ୍କ ମନ୍ଦିରରେ ବସନ୍ତୁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୧ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦରକାଣ୍ଡ ପାଠ କରନ୍ତୁ | ପାଠ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶୁଦ୍ଧ ଘିଅର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଘରର ଏହି ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଦର୍ପଣ ରଖୁଥିଲେ ହୋଇଯାନ୍ତୁ ସାବଧାନ !

ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ରର ଏକ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ରହିଛି। ଘରେ କିଭଳି ଭାବରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରହିବ ଏ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *