Breaking News

ବିବାହ ମଣ୍ଡପ ବଦଳରେ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଲା ବର , ଏପଟେ ବର ନ ଆସିବାରୁ କନ୍ୟା କୁ ବିବାହ କଲେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ

ବିହାରର ଦରଭଙ୍ଗା ଜିଲ୍ଲାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ବିବାହ କରୁଥିଲେ। ଏହି ଯୁବକ ଜଣକ କନ୍ୟାକୁ ବର ରୂପେ ନେବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ହଠାତ୍ ଏହି ଯୁବକଙ୍କର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିବାହରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ବରକୁ ଧରି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଡିସେମ୍ବର ୧୪ ରେ, ଏକ ପୁଅ ବିବାହ କରୁଥିଲେ | ଏହି ଝିଅଟିର ଏକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ନିଜ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ବିବାହ କରୁଥିଲା | ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ବିବାହ ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ପ୍ରବଳ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଦାରଭଙ୍ଗା ଜିଲ୍ଲାର ମଣିଗାଚି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏହା ଘଟିଛି।


ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ଜଣେ ଝିଅ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ବର ଏକ ବିବାହ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିଲା। ଝିଅକୁ ଦେଖି ବରର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା | ଝିଅଟି ବରର ପରିବାରକୁ ନିଜର ସତ୍ୟତା ପ୍ରକାଶ କଲା | ସତ୍ୟ ଜାଣି ବରର ପରିବାର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ମାମଲା ପୋଲିସ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ପୋଲିସ ବରକୁ ସିଧା ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଥିଲା।


ଝିଅଟି ଦାବି କରିଛି ଯେ ସେ ପୁଅକୁ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି ଜାଣିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପିଲାଟି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ବିହାରକୁ ଆସି ବିବାହ କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଝିଅକୁ କେହି ବିଶ୍ୱାସ କରିନଥିଲେ ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଝିଅକୁ ଅବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଝିଅଟି ଥକି ଯାଇ ପୋଲିସର ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ବର ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଝିଅଟିର ପୁରା କଥା ଶୁଣି ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ନେଇଥିଲା। କିଛି ସମୟ ପରେ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ପୁଅକୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ଆଣିଥିଲା। ଉଭୟ ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ରଖାଯାଇଛି।


ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଯେତେବେଳେ ବିବାହ ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଆସି ନଥିଲା, କନ୍ୟା ପାର୍ଶ୍ୱ ସେମାନଙ୍କ ଝିଅକୁ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହି ଶୋଭାଯାତ୍ରା ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ନଥିଲା। ଯାହା ପରେ ଝିଅଟି ସେହି ମଣ୍ଡପରେ ଅନ୍ୟ ବରକୁ ବିବାହ କଲା |ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ଚମତ୍କାର ବାଳକ ! ମାତ୍ର ୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ କରୁଛନ୍ତି ଏପରି କାମ , ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ବିଶ୍ବାସ କରିବେନି …

ଦୁନିଆରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିଭା ଲୁଚିକି ରହିଥାଏ। ତା ଛଡା ସମସ୍ତଙ୍କ ଦ୍ଵାରା …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *