Breaking News

ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନେ ବିବାହ ପରେ ବଲିଓଡ ନୁହେଁ, ଭାରତ ଛାଡି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ 80 ଦଶକର ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କର କାମ ପାଇଁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି | ବଲିଉଡରେ ଜଣେ ବଡ ତାରକା ହେବା ସହଜ କାମ ନୁହେଁ | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଥାଏ, ତା’ପରେ କିଛି ଲୋକ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ନିଜର ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତି | ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ କାମରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି |

କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କିଛି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଚାଲୁଥିବା କ୍ୟାରିଅରକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ବିଦେଶରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିଥିଲେ | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ସେମାନେ କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଯିଏ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ବିଦେଶକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ।

ସେଲିନା ଜେଟଲୀ |

ଯଦି ଦେଖାଯାଏ, ସେଲିନା ଜେଟଲୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତରେ କୌଣସି ବିଶେଷ ନାମ ଅର୍ଜନ କରିପାରି ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେଲିନା 2001 ରେ ଫେମିନା ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଟାଇଟଲ୍ ମଧ୍ୟ ଜିତିଥିଲେ | ଏହା ପରେ, ସେଲିନା 2011 ମସିହାରେ ବ୍ୟବସାୟୀ ପିଟର ପେଗ୍ ହୁଗ୍ ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ରହିଗଲେ | ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ସେଲିନା ‘ମନି ହେ ତୋ ହାନି ହେ ବେବି’, ‘ଗୋଲମାଲ ରିଟର୍ନ’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ସୋନୁ ୱାଲିଆ |
ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନୁ ୱାଲିଆ ‘ଦିଲ୍ ଆଶନା ହେ ‘, ‘ଖେଲ’, ‘ ସ୍ଵର୍ଗ ଜେସା ଘର’, ‘ଆରକ୍ଷଣ’, ‘ଅପନା ଦେଶ ପାରାଏ ଲୋଗ’, ତୁଫାନ’ ଏବଂ ‘ତେହେଲ୍କା’ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ଶୋନୁ ବିଶେଷ ନାମ ପାଇଲେ ନାହିଁ |

ଏହା ପରେ ସେ ଏନଆରଆଇ ସୂର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରକାଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କୌଣସି କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଏନଆରଆଇ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତା ପ୍ରତାପ ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ଆମେରିକାରେ ରହିଲେ । ଯାହା ପରେ ସେ କେବେବି ଗ୍ଲାମରସ୍ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ନଥିଲେ |

ରମ୍ଭା –
ହିନ୍ଦୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରମ୍ଭା 2010 ରେ କାନାଡିୟ ବ୍ୟବସାୟୀ ଇନ୍ଦରକୁମାରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ରମ୍ଭା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଟରୋଣ୍ଟୋରେ ଅବସ୍ଥାନ କରିଥିଲେ।

ରମ୍ଭା ସଲମାନ ଖାନ ଏବଂ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପରି ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆଜି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ତିନି ସନ୍ତାନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ରମ୍ଭା ଆଉ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଫେରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

ମମତାଜ –
ଜଣେ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ମମତାଜ୍ ଏହି ଶିଳ୍ପକୁ ଅନେକ ବ୍ଲକ୍ ବଷ୍ଟର୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି, ମମତାଜଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟୀ ମୟୂର ମାଧୱାନୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଲଣ୍ଡନ ଯାଇଥିଲେ।

ବିଦେଶ ଯିବା ପରେ ମମତାଜ ଆଉ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଦୁନିଆକୁ ଆଉ ଦେଖିନଥିଲେ | ମମତାଜଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱ ନାଗରିକ, ତାଙ୍କର ଭାରତ ଏବଂ ବ୍ରିଟେନ ଦେଶର ନାଗରିକତା ଅଛି।

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

About admin

Check Also

ବର୍ଷା ଓ ଅନୁଭବ ଙ୍କ ମାମଲା , ବର୍ଷା (Varsha) ସମ୍ପର୍କ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ କଣ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଜାଣନ୍ତୁ

ଦର୍ଶକ ବନ୍ଧୁ ଅନୁଭବ ଓ ବର୍ଷା ଙ୍କ ବିବାଦ ସମାଧାନ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିନାହିଁ କାରଣ ବର୍ଷା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଅନୁଭବ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *