Breaking News

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଥିଲେ ଏହି ଅସୁବିଧାରେ ପଡିବେ !

ଆଜିକାଲି, ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅମାନେ ସ୍କୁଲ ଜୀବନରୁ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ କଲେଜରେ ପହଞ୍ଚି ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁଛନ୍ତି | ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାଧାରଣ ମନେ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି କି ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଶାରୀରିକ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିଥାଏ


ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ:
ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ଆବଦ୍ଧ ହେବା ପରେ କିମ୍ବା ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ କିଛି ଦମ୍ପତି ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଦୁଇ ସାଥୀ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ନ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିଦେଇଥାନ୍ତି


କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଭାବପ୍ରବଣ ଅଟନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ବିପଜ୍ଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମର ଜୀବନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସମ୍ପର୍କ ହେବାର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଯୌନ ଶୋଷଣର ସମ୍ଭାବନା ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଜରୁରୀ , ତେଣୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନେକ ଲୋକ, ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରୁଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ, ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ବିରକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି |

ଏମିତି ଦେଶ ଦୁନିଆର ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ସହ ମନୋରଞ୍ଜନ ର ଖବର ସହ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଧର୍ମ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଜଣା ଅଜଣା କଥା ପାଇଁ ଆମ ପେଜକୁ ଲାଇକ ଓ ଫଲୋ କରନ୍ତୁ । ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥିଲେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସେୟାର କରନ୍ତୁ । ଆମର ପ୍ରୟାସ ରହିବ ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣି ଦେବୁ, ଧନ୍ୟବାଦ

 

About admin

Check Also

ମୁଣ୍ଡରେ ବାଳ ପାଚିଲେ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ୨ଟି ଚମତ୍କାର ଉପାୟ ,ତୁରନ୍ତ ମିଳିବ ଫାଇଦା

ଆଜି କାଲି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଶ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା ପାଲଟିଛି। ଏହି ସମସ୍ୟା ଗୁଡିକ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *